Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többet sportolok izmosodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többet sportolok izmosodik a mellem és szebb/nagyobb lesz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy, esetleg fiú vagy fiú? Ha fiú, akkor igen, ha lány vagy akkor elfogy az is ami van!
2010. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amugy lány vagyok
2010. ápr. 5. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. nemlesz nagyobb a melled a sporttól. semmitől sem lesz nagyobb, genetikailag vagy nagy vagy nem. mindenki barátkozzon meg a mellével vagy feküdjön kés alá, mellesleg nemértem én ezt h miért vannak a npk ennyire ráállva a melleikred, ha vkinek nem nagy már rögtön öngyi lenne, de mégis miért?
2010. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15:30-as vagyok hát szerintem ez genetika, és nem fogja nagymértékben befolyásolni a sport a melleid növekedését, amennyiben nem akarsz 70 kilóval fekve nyomni,de sportolj,mert szebb alakod lesz és lehet, már a tested arányai jobban mennek majd a melleidhez! 23/F
2010. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nemsokan azt nézzük elsőnek hogy a melle mekkora, jó azt is, de nem a legfontosabb, sportolj, és formásabb leszel, és az előnyös.
2010. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A melled nem lesz nagyobb, de alatta a mellizom igen (már, ha arra is edzel) - és nagyon szépen kiemeli majd!


De ne szedjél semmiféle csodabogyót, mert azok többnyire férfihormonok, amelyek azon kívül, hogy veszélyesek, még le is csökkentik a melledet.

2010. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!