Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellene elköltöznöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene elköltöznöm a páromtól?

Figyelt kérdés
Van egy ellenkező nemű ismerősöm. Múltkor dühös voltam a páromra, elmondtam ennek az ismerősömnek, azóta, sőt, amióta össze költöztem a párommal, folyton olyanokat mond, költözzek el, miért vagyok vele, stb... szeretem a páromat, és mert néha össze veszünk már ott kellene hagynom?
2016. ápr. 4. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miken vesztek össze.
2016. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apró cseprő dolgokon.
2016. ápr. 4. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy adod elő neki.

Csak úgy nem mond ilyet valaki,hogy költözz el.

2016. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másokkal is megbeszélem a gondjaimat, de eddig senki nem mondott ilyet, csak egy valaki, de ennek az egy embernek az sem tetszett mikor össze költöztem a párommal. Ez az illető korábban kijelentette járni akar velem, mikor nemet mondtam és hogy én nem úgy tekintek rá, megváltozott egy kicsit. Ennél durvább dolgot is mondott nekem, nem szívesen beszélek már vele a dolgaimról.
2016. ápr. 4. 10:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Személyesen nem is ismeri a páromat, ezért sem értem az egész dolgot.
2016. ápr. 4. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak el akarja marni mellőled, hátha akkor ő kerülhet képbe. Féltékeny.

Jobb lenne ha vagy teljesen hanyagolnád, vagy vele egyáltalán nem beszélnél a kapcsolatodról.

2016. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez tök gyerekes.

Nyilván bejössz annak az ismerősödnek, de téged ez miért befolyásol? Vagy egyáltalán miért jut eszedbe, hogy el kellene költöznöd a párodtól?

Én is bejövök egy-két embernek, de ez engem nem rendít meg abban, hogy azzal az emberrel kell legyek, akivel most vagyok, mert őt szeretem és mert nekem vele jó.

2016. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
Uramisten és te ezért kiírtál egy teljesen felesleges kérdést... kicsit gondolkozz már.
2016. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel múltkor randizott egy lánnyal, azt gondoltam már nem érez irántam semmit. Ezért is beszéltem vele a dolgaimról!
2016. ápr. 4. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismim nekem évek óta panaszkodik a pasijára de mégsem hagyja el pedig pozitívumot még nem hallottam a pasiról tőle.Ilyenkor én is azt javaslom hogy hagyja ott.

De miért nem kérdezed meg az ismerősöd?

Mi igy honnan tudjuk?

2016. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!