Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett ez rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez rosszul a páromtól?

Figyelt kérdés

Hosszú, hegyes körmeim vannak, ő már karmoknak hívja őket, és mindig ezzel ugrat engem. Pénteken a haverokkal elmentünk iszogatni valahova. és az este folyamán hozzánk csapódott két lány is. Nekem már eleve ez nem tetszett, egész este viháncoltak, meg illegették magukat a fiúk előtt, és akkor telt be a pohár, mikor a párom rámutatott az egyik lányra, akinek sima, mandula alakú, halvány rózsaszín körmei voltak, és mondta, hogy "na, látod, ezek már körmök.." Én meg annyira fölháborodtam ezen, hogy fogtam magam, egy szó nélkül elköszöntem, és hazajöttem. Nem sokra rá, párom is utánam jött, de én hozzá se szóltam, ő meg nem értette, hogy most mi rosszat mondott.

Most őszintén, nektek ez hogy esett volna? Ti nem akadtatok volna ki ezen?


L/19


2016. febr. 14. 15:13
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
81%

igen

de ennyire nem kellett volna ezen beroncsiznod


én inkább a csajok miatt lettem volna pipa a helyedben

2016. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudtál "egy szó nélkül elköszönni"?
2016. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Úgy csináltál mintha a körmöd csak így nőne és ezen a későbbiekben sem tudsz változtatni. Ha a körmödet ért sérelem ennyire felbosszantott mi jöhet még?
2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Most ennyire fontos a köröm? Én inkább a csajok miatt akadtam volna ki
2016. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esett, de másik oldalról az is érthető hogy a barátodnak nem tetszenek a körmeid. Általában a férfiak nincsenek oda a hegyes "karmokért", ezzel szerintem jelezni próbálta hogy ő nem támogatja. Azért több is veszett Mohácsnál, ilyenből nem kellett volna ekkora problémát csinálni, inkább legközelebb kérd meg négyszemközt hogy ne tegyen nyilvánosan hasonló megjegyzéseket. A megsértődök-és-nem-beszélek-veled módszer sosem volt igazán célravezető.
2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

én is utálom a hegyes körmöket,szóval beszólogatnék én is:D

nem szépek és azt hiszitek jól áll pedig nagyon nem...na mindegy

a reakciód amúgy jogosnak mondható,de meg kellene beszélned vele hogy mi a gondja a körmeiddel...nem veled van baja hanem a körmeiddel.

mond el neki hogy te miért viseled azokat a karmokat aztán ő is hogy miért nem szereti aztán el lehet dönteni hogy együtt maradtok vagy sem...

2016. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Hisztis kislány vagy te még...valószínűleg igaza is van a párodnak.
2016. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha ugyanez a kérdés úgy lenne kiírva, hogy neked vannak sima, mandulaformájú körmeid, és a másik csaj hegyes karmaira mondaná, hogy ezek már körmök, bezzeg mindenki lehordaná a srácot, hogy mekkora paraszt.

Én is hazamentem volna a pitsába, nekem ne dicsérgessen más lányokon az orrunk előtt semmit, hogy neki mennyivel jobban néz ki valamije.

2016. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
ez nyilvános megszégyenítés.
2016. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
érthető,hogyha a párodnak nem tetszenek a körmeid. de nincs joga megszabni,hogy milyen legyen, hiszen a te tested, te döntésed. tényleg elég gáz más csajokhoz hasonlítgatni. de te se voltál valami érett , felnőtt nő a reakciód miatt.
2016. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!