Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem a volt páromtól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem a volt páromtól! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Őszintén el vagyok keseredve, bár magamnak köszönhetem azt hiszem.

Csak egy néhány hónapos "kapcsolat" volt. Én bele szerettem, ő pedig közölte, hogy nem érzi azt a lángot, amit kéne, neki ez így nem megy. Már egy hónapja nem vagyunk együtt, nem is beszéltünk egyáltalán. Anno olykor előfordult, hogy megszakítással "védekeztünk". Csupán csak 3-4 alkalommal, de úgy néz ki, hogy ez is elég volt.


Csütörtökön jeleztem neki, hogy egy hete késik a menstruációm. Lazán odavetette, hogy f***a, vegyél egy tesztet! Csak pislogtam a kedvességén, azóta meg sem kérdezte, hogy mivan velem, csináltam-e tesztet, mi lett az eredménye, stb.

Nos, természetesen csináltam tesztet, kettőt is, amiből az egyik pozitív lett, majd a másik negatív. Ma voltam orvosnál, aki megállapította a terhességet. Igen korai szakaszban vagyok. 5-6 hétre tippelte a doki, de nem is tudom mitévő legyek. Felnőtt vagyok, dönthetnék, illetve vállalhatnám egyedül, de azt gondolom még is csak tudnia kellene erről. Derogál, hogy ismét én keressem és a képébe mondjam, hogy "kössz, hogy kérdezted, igen, teherbe estem". Mintha ez csak az én felelősségem lenne...


Nagyon nagyon rosszul esik, ugyanakkor itt van ez a pici élet, aki semmiről sem tehet, a magánéletem nyomora miatt viszont el kell döntenem, hogy vállalom-e őt, vagy sem. És akárhogy is döntök, elmondom-e apukának hogy terhes vagyok, avagy sem.

Ti mit tennétek a helyemben?



2016. márc. 29. 21:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vállalnám.
2016. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ez egy terhes kerdes
2016. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 VirágésBence ***** válasza:
Én elmondanám neki, bár ha így viselkedik a döntésbe nem nagyon vonnám bele, de azért mégis csak illik tudnia, mégiscsak ő is "hibás" a dologban és ha úgy döntesz megtartod a gyereket egy gyerektartást simán bevállalhat, ráadásul én, mint elvált szülők gyereke mondom, hogy jobb az, ha tudja, hogy ki az apja.
2016. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%
Mit értesz megszakitással "védekeztünk" alatt?
2016. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A döntésbe nem szeretném bevonni. Nem azért, mert azt az elvet vallom, hogy az én testem, az én döntésem, hanem azért, mert ennyire érdekli, hogy mi van velem...

Én biztos ülök még a témán 1-2 hetet, csak nem tudom, hogy elmondjam-e neki már most és hagyjam, hogy befolyásoljon, vagy hozzam meg egyedül a döntést és szembesítsem a kész tényekkel.

Egyelőre ebben sem tudom mi lenne a helyes, ahogy abban sem, hogy megtartsam-e felvállalva azt, hogy egyedül fogom megszülni és felnevelni, ugyanis rá biztosan nem számíthatok, vagy bármennyire is fáj, inkább vetessem el.

2016. márc. 29. 21:23
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem szüld meg:) Jó anya leszel:)
2016. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben mindenképpen elmondanám neki, de az, hogy megtartod vagy elveteted, az egyedül a te döntésed. Viszont ha megtartod, akkor én azért kérnék gyerektartást, az ő gyereke is, ő is vállaljon felelősséget és legalább így támogasson. Én egyébként nem tartanám meg ha ilyen helyzetben lennék.
2016. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Most nem azért...de ha kérdezte ha nem...szerintem ahogy biztos volt felhívhattad volna. De m1.

Mit tennék a helyedben?

Férfi vagyok szóval konkrétan nem tudom a helyedbe képzelni magam de ha én csinálnék fel valakit akkor megbeszélném vele mit akar. Főleg ha nem vagyunk együtt.

Szerintem mond meg neki és ha arram sem hajlandó amit mondtam , hogy beszéljen veled akkor te döntésd. Ha megtartad ha elveteted..

Az hogy mi legyen a babával, neked/nektek kell tudni. Anyagi háttér, életkor stb

Biztos jól fogsz dönteni. :)

2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mondom,gumit kell húzni.Legyen ez jó intő példa minden emberke előtt !
2016. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Biztos csak én vagyok az elvetemült agyú, de ha nekem fontos valami, akkor a minimum, hogy érdeklődök felőle. Márpedig azt elég fontos dolognak tartom, hogy teherbe ejtettem-e valakit, vagy sem... Ha ő annyi késztetést nem érez, hogy napok, lassan már egy hét elteltével rákérdezzen, hogy mozdult-e valamilyen irányban a dolog, akkor én sem érzem kötelességemnek elsőként felhívni, hogy képzeld, ez van... Sajnos nem tudok rá komoly, felnőtt férfiként tekinteni, csak egy szánalmas utolsó majomként, aki nem képes 33 éves létére normálisan gondolkodni és kiállni mellettem. Nem miattunk, hanem a közös "tettünk" miatt, aminek eredménye lett. Nem vártam és nem is várok semmit, csak egy kérdést és jól esett volna némi lelki támogatás, amikor igenis meg voltam ijedve és össze voltam zavarodva, hogy "mivan ha". Lehet ezt normálisan kezelni akkor is, ha már nincs köztünk semmi és nem is lesz, illetve lehet így is. Miből tart azt mondani, hogy bárhogy is lesz, kitalálunk valamit? Hogy lehet ezt elintézni annyival, hogy "f***a, vegyél egy tesztet"!?
2016. márc. 29. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!