Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk kapcsolatban de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk kapcsolatban de babát várok? Szeretném megtartani. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Most ment szét egy hete a párkapcsolatom mert nagyon ritkán találkoztunk és a szüleim sem kedvelték mert idősebb.

Nem rég voltam dokinál 5 hetes terhes vagyok, egy hét múlva kell mennem mert a 6. héten többet tud mondani.

Meg szeretném tartani de így, hogy nem vagyunk együtt nem tudom mi lesz... ma fogom neki elmondani jelenleg külföldön van így nem szeretném ha azt hinné ez csak egy ürügy, hogy újra együtt legyünk....



2016. ápr. 4. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Az hogy ő mit gondol, nem tartozik rád, ha már nem vagytok együtt.
2016. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Az lesz, hogy elmondod neki, hogy babát vársz, és meg szeretnéd tartani.

Eldönti, hogy ebben ő mennyire partner. Tartja majd a kapcsolatot, vagy csak gyerektartást fizet, esetleg eltűnik az életetekből teljesen, és a gyereket se vállalja fel.

Ha ez lesz, akkor ilyen pasiért nem kár, ne sajnáld.


Lehet hogy erőltetni fogja, hogy újrakezdjétek, ezt nagyon át kell beszélni. Nem véletlenül szakítottatok.


Az abortuszt javasolhatja, de nem dönthet. Innentől neki nincs beleszólása, hogy te hogy döntesz.

2016. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt tenném:

Megkeresném és megmondanám neki, hogy babát várok, nem akarom ezzel semmire kötelezni, semmit erőltetni, szétmentünk, ő szabad ember, de a babát szeretném megtartani és egyedül is vállalom, csak szeretném, ha tudna róla, hogy apa lesz, és rá bízom, hogy mit szeretne, a gyerek tudni fog róla. (off: én már túl vagyok a 30-on, és ha így alakulna az életem, nem lenne kérdés, hogy megtartanám a kicsit, ha nem erőszakból fogant, és akár egyedül is vállalnám minden nehézséggel)

2016. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nehéz lesz "eltűnnie teljesen." A gyerektartást akkor is fizetni kell, ha ezzel a saját megélhetését is veszélyezteti. Ha nem teszi, bűncselekmény.
2016. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ha apja, akkor apja.

Joga van tudni róla, és kötelessége gondját viselni.


A szüleid szimpátiájának még miért van ilyen meghatározó jelentősége?

2016. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sokat veszekedtek szüleim a párommal, részben ezért is mentünk szét.

A tudtom nélkül hívogatták és veszekedtek vele...

Részben megértem, hogy "Féltettek" de sajnos sok vitát okoztak ezzel...

2016. ápr. 4. 10:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondjad meg neki, hogy biztosan megtartod.
2016. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Minél hamarabb megmondanám neki, és azt is hogy meg akarod tartani. Azon elgondolkoztál már, hogy egyedül is képes lennél felnevelni?

Férfiként ilyenkor elgondolkozik az ember, hogy egy eszköz volt-e akit kihasználtak, vagy a sors keze van a dologban és ráébred, hogy itt az ideje megállapodni és felelősséget vállalni az utódok iránt.

A körülményeket figyelembe véve sajnos az első verzió felé hajlok, mert a szüleiddel való ellenszenv kihat Rátok is. A kérdés csak az, hogy ezek után akar-e a gyerek apja lenni?!!!

38F

2016. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bence_ ***** válasza:
29%

Ezt Úgyis a szüleid fogják eldönteni. Ahogy eddig hagytad ez után is fogod hagyni, hogy beleszóljanak az életedbe.

Ezt a gyereket miért akarod világra hozni? Mit vársz ettől? Rendbe hozza az életed?

2016. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
#3-assal egyetertek! en is ezt tennem. Nem tudom, hany eves vagy, gondolom, elmultal 18. Az tuti, h a szuleimmel leulnek beszelni es megmondanam nekik, h szalljanak ´ki a maganeletembol, m felnott ember vagyok, es ne ok intezkedjenek, plane ugy, h a paromat a hatam mogott hivogatjak. Sajnos a szuloket kemenyen el kell igazitani, m hajlamosak azt hinni, h beleszolhatnak a mar felnott ember gyerekuk eletebe, sot, h cselekedhetnek is helyette...
2016. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!