Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tettetek már tönkre valakit/te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettetek már tönkre valakit/tett már valaki tönkre titeket lelkileg?

Figyelt kérdés

Ha igen meddig tartott kijönni a helyzetből?

Milyen gyakran jutott eszetekbe?

Ha nem féltek akkor kor, nem jöhet.



#férfi #nő #faramuci helyzet
2016. márc. 12. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam hagyni,hogy tönkre tegyenek én pedig nem szándékszom senkit lelkileg tönkre vágnak.
2016. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
csak ilyenek voltak- teljesen feleslegesen, mert mindegyik alakulhatott volna nagyon szépen is. most már önvizsgálatot tartok, hogy miért esek mindig ugyanabba a bilibe
2016. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Nem tettem még tönkre senkit sem lelkileg, (Vagy legalábbis én nem emlékszem ilyen esetre, de ha történt volna is ilyen valamikor, azt nem szándékosan tettem akkor...)És engem sem tett tönkre senki sem még eddig...Sem lelki, sem egyébb értelemben sem...
2016. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam meg azt eddig, akivel komolyabban, hosszú távra lehet tervezni, pedig én mindig így fogom fel a kapcsolatot, és igen, szinte tönkretesz mindig, amikor csalódnom kell. Kijönni... baromi sok idő, és inkább csak elfeledteti egy újabb próbálkozás. Egyszer majdcsak vége lesz 27 F
2016. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egyszer és mindig feláltam, de most valahogy nem megy. Ennek pedig már lassan 1 éve.
2016. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik exem fizikailag-lelkileg-szexuálisan megalázott és tönkretett, évekbe telt, mire le tudtam zárni. Sokáig kísértett a dolog, minden apróságról meg váratlan dologról eszembe jutott.


27/n

2016. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VirágésBence ***** válasza:
100%
Az exem. Most van 5. hónapja, hogy dolgozok rajta, jól haladok a felejtésben, de még nagyon nem vagyok a végén. Naponta eszembe jut többször, persze mostmár egyre ritkábban és mostmár nem is lesz mindig sírás a vége.
2016. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#2-es jól beszél. Önvizsgálat kell. Sajnos engem kétszer tettek így tönkre, de szerencsére ki tudtam belőle jönni. Első alkalommal 4 hónap volt, amíg túl tudtam magam tenni. A második alkalommal egy évig tartott, persze a kritikus időszak ott is 4 hónap volt, csak mivel totál szerelmes voltam, ezért volt utána egy hosszú időszak míg új kapcsolatra nyitott tudtam lenni, addig minden nőt utáltam. Nap, mint nap ő járt a fejemben, kivéve éjszaka amíg aludtam, de ahogy felkeltem rögtön elfogott a magány, a rossz érzés, az űr a lelkemben. De az 1 év alatt azért megtettem mindent, hogy túl legyek rajta és sokat tanultam is és az önvizsgálat után más lettem, megváltoztam és már nem agyalnék annyit, viszont aki érzelgősebb, annak kell idő, energia és sok munka, hogy túljusson rajta. Bár nehéz, de megéri!

35/F

2016. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én rottyra vágott egyszer egy személy olyan gyenge voltam ,hogy minden szarba bele mentem a drogoktól elkezdve bármi azt hittem meghalok, de mégis felálltam. És rohadt sokat bír az ember még a mai napig is néha eszembe jut, de végre semleges érzést vált ki belőlem az egész. Minden honnan talpra lehet állni csak a föld alol nem.
2016. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fél év, de volt olyan is amikor egy év mùlva is "visszaköszönt" a múlt mint a kísértet, csaknem tettlegességgel vàltak el ùtjaink és erre 1 év múlva tettlegesség volt a vàlasza a rokonainak...de rengeteg maradandó sebet hagytak bennem nők pedig csak 24 vagyok.

Rajtam hagytàk a lenyomatukat, ezért kell vigyàzni kit vàlasztunk tàrsnak ...

2016. márc. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!