Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így állnak hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így állnak hozzám a férfiak? Miért néznek ilyennek?

Figyelt kérdés

Életemben kb 3 pasi próbálkozott normálisan, úgy értem, ők akartak tőlem rendes párkapcsolatot.

Egyébként kb naponta megtalálnak pasik, hogy mennyiért feküdnék le velük, az utcán rám kiabálnak, hogy "k...va", hasonlók. Volt, hogy vártam a buszt, beállt a megállóba egy pasi kocsival, kérdezte hogy merre van xy város, közben elővette a farkát és verni kezdte miközben mosolyogva nézett rám.....

A külsőm egyáltalán nem ad okot erre, az esetek 95%-ában fekete farmer + bő pulcsi vagy teljesen sima szabású egyszínű vagy zenekaros póló van rajtam, meg tornacsuka, a maradék 5%-ban pedig valami szoknya, soha nem túl rövid... Abszolút nem sminkelek, nem hordok kiegészítőket egy vékony fekete fonott "cérna" karkötőn kívül..

Szégyenlős vagyok, nem nézek senkire csak bújok valami könyvet ha megyek valahova a városban, szóval se nem mutogatom magam, se a kisugárzásom nem olyan "csábító"..

Akkor miért viselkednek így velem a pasik? :/

Valaki tapasztal hasonlót?

21/l


2016. ápr. 4. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hmm, ez érdekes. Lehet, hogy gyönyörű arcod, vagy irtó csinos vagy.
2016. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos arcom van, nem vagyok bányarém, de gyönyörű se. Olyan tipikus "szürke kisegér" vagyok.
2016. ápr. 4. 14:07
 3/13 Bence_ ***** válasza:
Szürke kisegér nincs 😊
2016. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a külsőd lehet az oka, akkor azt csak úgy tudjuk mi megállapítani, ha mi is látjuk vizuálisan. Elmesélve nem az igazi, pláne, hogy az emberek gyakran másként látják önmagukat, mint a külső szemlélők. Ha akarsz, küldj képet, ha nem akarsz, akkor ne.
2016. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Küldhetsz képet

17L

2016. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A külsőm egyáltalán nem ad okot erre"

Mondod, aztán leírod a ruházatodat és a sminkedet... Te akkor tényleg nem érted a férfiakat, igaz?


Lehetsz valami utolsó, szakadt, csöves ruhában is smink nélkül, hogyha gyönyörű arcod és csodálatos tested van, a férfiak akkor is megtalálnak téged.


24/F

2016. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Hat ilyet meg nem hallottam ribinek kinezo csajoktol se nagyon.


Esetleg borsodi csaj vagy, vagy vmi rossz kornyeken laksz ha nem kamu a kerdes?

2016. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:

Tuti Nógrád megye, igaz?

26/F

2016. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Komárom-egom megye illetve budapest amerre meg szoktam fordulni, nem tré környékek.

Írtam, hogy nincs kifejezetten szép arcom.

2016. ápr. 4. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamit ferdítesz, mert ha átlagos lennél és semmi vonzó nem lenne a megjelenésedben, akkor nem kapnák fel a fejüket a férfiak.
2016. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!