Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fog megvárni, jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog megvárni, jobb, ha elfelejtem? 20+L

Figyelt kérdés

Az első komoly kapcsolatom nagy csalódással ért véget. Ez most történt. Megismertem véletlen szerűen valakit egy éve, próbálkozott, csak akkor még megvolt a kapcsolatom. Szeretnék vele lenni, megismerni közelebbről, ő viszonozza még mindig, egyre jobban, megint udvarol, de testileg még nem tudom közel engedni magamhoz, nem tudnék még lefeküdni

vele. Fontos lett, de attól félek, ha nem történik semmi, nem foglalkozik majd velem. Jobb lenne, ha békén hagynám?


2016. ápr. 4. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy érdeklődöl iránta, jól érzed magad vele, szeretnéd közelebbről megismerni, nem egyenlő azzal, hogy most zsupsz feküdj is le vele egyből. Nálunk több mint egy évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy ez megtörténjen, pedig már közelebb voltunk a 30-hoz (talán azért), de nálunk is lassan alakultak a dolgok bizonyos okok miatt, én nem álltam rá készen.


Ha szeret, komolyan tetszel neki, szimpatikus vagy neki, megvár (nem feltétlenül évre, évekre kell gondolni, ezt csak azért mondtam, hogy létezik ilyen!)

És biztató az is, hogy már egy éve is "próbálkozott", bár ez nem tudom mit jelent, de ha azóta nem lanyhult az érdeklődése, szerintem tud még rád várni.


Hagyjál mindent a maga idejében megtörténni, amikor készen állsz rá, ha esetleg siettet valamit, elmondhatod neki nyugodtan, hogy még nem állsz rá készen. Ne félj, ahhoz, hogy jó legyen egy kapcsolat, nem kell feltétlenül a testi részét "elsietni", vagy gyorsan belevágni...a férfiaknak, fiúknak fontosabb a kapcsolatnak ez a része, mint egy nőnek, mindig is fontosabb lesz, de ha jó kapcsolatot akarsz, akkor annak alapja az, hogy akkor van szex, amikor arra mindkét fél készen áll. És úgy, és annyi, amennyi mindkettőnek belefér.


30N


UI: Csak néhány elgondolkoztató kérdés: Azért akarod békén hagyni, mert valami nem tetszik benne/vele kapcsolatban? Ez lehet egy jelzés, hogy tényleg jobb, ha békén hagyod...lehet, hogy az előző kapcsolatodból menekülnél hozzá?


Eleve nem szeretnél most senkit, hanem csak egyedül lennél szívesen?

2016. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy nem fog megvárni? Egy éve is udvarolt és most megint próbálkozik. Ha õszintén elmondod neki mit érzel valószínûleg megérti majd és ad neked idõt.

Rám, más okok miatt ugyan,de 2 évet várt a párom, azóta is együtt vagyunk.

19 L

2016. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb lenne!


Utolsó! Egy gyerekre ki vár 2 évet??

2016. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy ez srácfüggő, sőt élethelyzet-függő is.

Anno domini 20 évesen én még vártam volna akár fél évet is egy lányra, ma már maximum csak 2 hetet.

Ha egy évig is udvarolt neked, meglehet szerencséd van és ő (még) az első csoportba tartozik.

2016. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mióta randiztok? ha már elég ideje, akkor magyarázd el neki
2016. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!