Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most engem próba elé állít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most engem próba elé állít az élet? Le vagyok fagyva.

Figyelt kérdés

Régre nyúlik vissza a történetünk az ex-barátommal. Szerelem volt. Nagyon nagy. Még mindig él benne, és bennem is. Pár hónapja beszéltünk utoljára, bevalotta, hogy még mindig érez irántam. Tudja, hogy ezzel én is így vagyok. De a családomat soha nem tenném kockára és nem adnám fel senkiért. Az érzéseimet irányába viszont SAJNOS nem tudom irányítani.

Időközben családom lett. Nemrég kaptam egy fülest, hogy az utcánk végében akar házat venni Ő. Míg messze lakott, addig könnyebb volt, de ha minden nap látom, és...én azt nem bírom ki.

Nem tudja, hogy a közelben lennék, ha megvenné a házat. Írtam neki, hogy beszélnünk kell.

Mit tegyek, mit tanácsoltok? Hogy a fenébe felejtsem el? Teljesen lesokkolódtam, azóta ezen jár az agyam mióta tudom. :-(



2016. ápr. 5. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

" Írtam neki, hogy beszélnünk kell. "


Bőven elég, ha megírod, neki, hogy lehet, hogy szinte szomszédok lesztek?

2016. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Talán meggondolja akkor magát. Vagy nem tudom igazából mit várok.

Az biztos hogy neki és nekem is nagyon nehéz lenne.

2016. ápr. 5. 13:30
 3/11 acelsziv ***** válasza:
95%

" Szerelem volt. Nagyon nagy. Még mindig él benne, és bennem is"

Szép kis romantikus regény. De akkor miért szakítottatok?

Ne rúgd fel a családodat egy olyan miatt akivel nem tudtál meglenni egy párkapcsolatban.

2016. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért szakítottunk, mert...őszintén fogalmam sincs. Egy vita után mentem én jobbra, ő meg balra. A szerelem megmaradt, csak a kapcsolat nem. Elég fiatal voltam még. Később meg találkoztam a párommal, és jöttek a gyerkőcök.

Félre ne értsd, eszem ágában sincs felrúgni a kapcsolatomat, sem a családomat. Csak úgy érzem ha minden nap látnám, borzasztó érzés lenne. Másképp nem tudom megfogalmazni.

2016. ápr. 5. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:

" Az érzéseimet irányába viszont SAJNOS nem tudom irányítani."

Használd az érzelmi intelligenciádat.Az érzelmek irányíthatóak. Fejben dől el.Ha nem tudod, akkor lehet, hogy nem is akarod, mert még magadnak sem vallod be, de szeretsz kötődni ehhez az emberhez és nem tudod elengedni. Viszont így a gyermekeid apját, akit feltételezem, szeretsz, "csalod meg".

2016. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
miért azt írod, hogy "beszélnünk kell"? nyilván látni akarod, azért. Holott csak annyit kellett volna írni: itt lakom ebben az utcában, ahol házat akarsz venni. Költözz máshová. CSáó
2016. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok találkozni vele, és nem is fogok. Beszélni nem csak személyesen lehet. Nem is tudnánk egyébként, külföldön van. De nem is ez a lényeg.

Bunkó meg nem leszek vele, mert miért is lennék? Nem direkt akar itt házat venni közel hozzám. Fogalma sincs.

2016. ápr. 5. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor is igazuk van azoknak akik azt írták, hogy ennyi erővel rögtön írhattad volna a lényeget is. De te inkább kelted a feszültséget és drámázol...

Szerintem ha még mindig szereted őt, akkor a jelenlegi párodat nem. Én is maximálisan szerelmes voltam de mióta az új páromba beleszerettem azóta simán nem érdekelne ha a szomszédom lenne az exem. Persze az első találkozás mindig furcsa, de ha ezen túlesnénk akkor már nem érdekelne.

2016. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az érzéseimet irányába viszont SAJNOS nem tudom irányítani"

Igen ezt a legkönnyebb hazudni, félrekúrás gyanús a dolog. Sajnálom a jelenlegi párod. Ha tiszteled akkor válj el még mielőtt fájdalmat okozol neki. Mert gondolom te sem örülnél neki, ha a férjednek lenne egy volt exe aki felé nem tudná az érzéseit irányítani...

2016. ápr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet magadból indulsz ki 9-es.

Szövegértelmezés az látom nem megy.

A tetteket lehet irányítani, az érzéseinket nem. Max elfojtani. Nem fogok félrekúrni szép magyar szavaiddal élve. De ezt írtam is már.


Kedves utolsó-előtti, olyan forrásból tudtam meg az infót, akinek nem akarnék problémát abból, hogy elárulta a terveit, házvételt, stb. így tehát nem tolhattam egyből a képébe hogy ne vegyél itt házat. Megvártam míg elmondta magától. Igen, beszéltünk..Telefonon..Képlékeny még a házvétel, és remélem meggondolja a dolgot.

2016. ápr. 6. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!