Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után barátság. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátság. Lehet ebből újra párkapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szakítottunk a barátommal 2 hónapja. Nem veszekedés miatt történt, hanem sajnos távolság, időhiány miatt.

Ugyanúgy mint mindig, azóta is minden nap sokat beszélünk (chatelünk) illetve gyakran hív.

Most úgy néz ki hogy ide költözik, ahol én lakom.


Szerintetek, ha egy párkapcsolatból barátság lesz, abból lehet újra párkapcsolat, vagy már "úgy" érzelmileg eltávolodtak a felek?

6 hónapja nem találkoztunk, 2 hónapja szakítottunk, ezidő alatt egyikünknek sem volt senkije. Szerintetek egy újbóli találkozás tud még változtatni a helyzeten?


Tisztában vagyok vele, hogy nem ismeritek a helyzet részleteit, puszta véleményekre vagyok kíváncsi.


Köszönöm szépen!:)


2016. ápr. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a tavolsag volt a baj ami igy kikuszobolve lesz akkor szerintem lehet :)
2016. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha odaköltözik a közeledbe, az nyilván miattad is van. szerintem lehet.
2016. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. :)

Amit írtál az alapján még nem engedtétek el egymást,és ha odaköltözik,közel hozzád,újra tudjátok kezdeni.

Szurkolok nektek! :)

2016. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ilyen bizakodóak vagytok!:)

Én is reménykedem:)

2016. ápr. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!