Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor papucs lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor papucs lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, találkoztam az egyik barátommal, akivel nagyon ritkán találkozunk. A barátnőm elkezdet kiabálni, hogy nem mehetek kocsmába meg nem ihatok. Hogy majd utánam jön és meg nézi hogy mit csinálok a kocsmába. Erre kinevettem. Meg mondtam neki, hogy engem nem fog be szabályozni. Elmentünk haverral a kocsmába. Nem ittam, mert előtte egy vettem be láz lázcsillapítót. Ja és előtte, mondtam a barátnőmnek ha utánam jön többet nem találkozunk. Nem is jött utánam...

2016. márc. 19. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek mész kocsmázni,ha lázas vagy?

Jól beszabályoztad az asszonyt bravó:D

A haverral sörözni nem csak egy késdobálóban lehet,erre nem gondoltál még?

2016. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lol

kemények vagytok, mint a svéd acél!

2016. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak régen találkoztunk. Amíg a gyógyszer hatott addig nem volt gond.:) Olyan messzire sem akartunk menni. Mármint sétálgatni, mert sajnos időhöz voltunk kötve. Neki el kellet mennie, szóval keményen fél óránk volt. A kocsma meg egy köpésre volt. Ott meg kettesbe tudtunk beszélgetni.:)
2016. márc. 19. 14:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Szeretem én a barátnőmet, csak néha olyan jól esik, haverokkal is találkozni. Nem sokat találkozunk sajnos. Ők is dolgoznak és hónapok telnek el, mire tudunk találkozni. Barátnőmmel meg szinte egész nap együtt vagyunk. Nem zavar vagy valami, nincs is evvel gond.:)
2016. márc. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!