Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve kavarunk az egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve kavarunk az egyik fiú barátommal, úgy volt, hogy végre összejövünk erre kiderült, hogy "megcsalt". Lehetek-e mérges?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta ismerjük egymást, ő régebben többet akart volna, de akkor nekem évekig barátom volt. Egy éve kavarunk, teljesen szerelmes lettem belé, az elején úgy tűnt, hogy nem akar tőlem komolyat, aztán kb. egy év után jött a fordulópont, hogy kimondta, hogy gondolkozik rajtunk már, de közben én elmentem 2 hónapra külföldre. Amíg kint voltam, mint utólag kiderült, párszor lefeküdt egy lánnyal (de már nem beszélnek), és el sem mondta. Hogy hazajöttem sokat találkoztunk és nagyon jó volt, és mikor megtudtam ezt (kiszedtem belőle, magától nem mondta el), teljesen összeomlottam és úgy érzem, hogy már én nem akarok semmit.... jogosan lehetek-e mérges..? Egyébként teljesen olyan mintha járnánk, azzal a különbséggel, hogy nem fogjuk egymás kezét az utcán.

27L



2016. ápr. 6. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha nem értettem. Ha az a közvélekedés a gyk-n, hogy ne legyél mérges, akkor nem leszel? Vagy mi?
2016. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez, csak nem tudom eldönteni, hogy jogosan haragszok-e rá, mivel ő is mondta, hogy de hát nem járunk..
2016. ápr. 6. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalni a párunkat lehet, ha ti nem voltatok egy pár, akkor nem lehet megcsalásról beszélni.

Leültök, megbeszélitek, hogy akkor most mi legyen kettőtökkel, de ha rendes kapcsolat lesz, abba ne férjen bele másik.

2016. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval magyarul összejártatok szexelni? Ha előzőleg nem egyeztetek meg, hogy "exkluzív jogotok" van a másik testéhez, akkor szerintem nem éri meg haragudni.

Én is voltam ilyen helyzetben, nem haragudtam, de nem is beszéltem a lánnyal többet.

2016. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azért több, mint szex, folyton együtt lógunk, 0-24be beszélünk gyakorlatilag és mindent megosztunk egymással.
2016. ápr. 6. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed. Én mindenesetre nem foglalkoznék vele többet.
2016. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megbocsájtható, bár nyilván embere válogatja. Ők csak szexeltek, már nem is beszélnek. Mielőtt elmentél nem beszéltétek meg hogy együtt vagytok... Konkrétan ígértél neki valamit? Addig is téged szeretett valószínűleg, de ennyi idősen miért várt volna rád hónapokat, ha semmit nem ígértél.
2016. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Az egy éve kavarunk azt jelenti hogy össze jártok dugni. De nem vállaljátok fel egymást.

Közben dugott mással is.


Szerintem hagyd a fenébe, ebből már nem lesz párkapcsolat.

2016. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ígértem semmit, mivel én egy éve akarok vele járni, ő meg sose tudja eldönteni mivel régen meg ő volt belém szerelmes, aztán úgy tűnt, hogy már okés lesz aztán lefeküdt mással.. de mielőtt nem tudtam meg és hazajöttem, minden megint tök jó volt, már a szüleink is bemutatott meg ő is eljött az enyémekhez stb.
2016. ápr. 6. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Összejöttetek vagy nem?
jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!