Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kell félnem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell félnem, vagy minden pasi ilyen, mikor mérges?

Figyelt kérdés

Összevesztünk egy kis apróságon, és én fogtam magam és el akartam menni kicsit kiszellőztetni a fejem, meg lenyugodni, és mikor húztam a csizmám kérdezte, hogy most meg hova megyek, meg ne próbáljam itt hagyni. És én mondtam, hogy a szeretőmhöz (persze nincs szeretőm),erre ő meg bevágta a bejárati ajtót, engem meg visszarángatott a szobába, és lelökött a kanapéra, és azt mondta, hogy ilyet még csak viccből se mondjak.

Azóta már bocsánatot kért, ő is és én is, és megbeszéltük, de azért eléggé meglepett, ahogy reagált erre, még nem láttam ilyen durvának. Ti mit szólnátok, ha ilyet tenne a párotok?


2016. febr. 29. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy állat.
2016. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

Fordított helyzetben, ha ő kezdi el venni a motyóját azért, hogy elmenjen, de te nem akarod és azt feleli, hogy a qrváihoz megy, te hogyan reagáltál volna?

Olajat öntesz a tűzre, azután csodálkozol, ha megégeted magad.

Vigyázni kell a szavakkal miket mondasz. Ha pl. ugyanerre azt válaszolod "anyád temetésére" akkor meg azért nem kell csodálkoznod, ha lekever egy hatalmasat.

2016. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy egy állat, csak nagyon szeret, és fél, hogy elveszít. Persze, van egy határ, nem azt mondom, hogy rángasson minden vitánál, de lássuk be, te direkt hergelted, így ne csodálkozz.
2016. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Örülj neki, hogy férfi a talpán, nem pedig lekvár.
2016. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha meg nem csinált volna semmit, és hagy elmenni, akkor most azért sírnál itt, hogy "miért engedte, hogy csak úgy elmenjek a "szeretőmhöz", azért mert már nem is szeret?"

Férfiként viselkedett, inkább örülnöd kéne, hogy így szeret és félt.

2016. febr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi beteg állat, aki kijelenti, hogy örüljön a kérdező, hogy nem verte meg a nyomott pasija.

Látszik, hogy otthon ezt láttátok:)

Ez a divat, kimond valamit, akkor rángatni kell? ha nem tetszik valami?

Szerintem, ha a kérdezőnek ezt mondta volna fordított esetben, akkor nem rángatja..

JA, igen..ha a kérdező pofán verte volna ezért, akkor itt mindenki lehurrogná, hogy ezt nem lehet tűrni.

Nem tudom, nálunk ez nem divat, hogy a férfi erőszakoskodik..nem kellene annak lennie.

A normális az lenne, hogy hagyja elmenni..és max röhög azon, amit mondott a kérdező, mert nyilván bíznia kellene benne, abban, hogy nincs senkije.

De itt is látszik, hogy betegek vagytok..gratulálok..

Örülj neki kérdező, hogy levágott az az állat a kanapéra..és sajnáld, hogy nem kaptál egy pofont mellé, akkor lenne igazán férfi.

2016. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 ~OnLány~ ***** válasza:
18%

5. Ez biztos. :D


Talán picit durva,de nem bántott.Azért igaz,fordított esetben te is megrángattad volna (habár én talán pofont adnék egy ilyen húzásért) .

Nem szólnék semmit,mert meg is érdemeltem volna,ha ilyet mondanék.Azért nem volt szép dolog.

2016. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
6-os, és az rendben van, hogy a kérdező mit mondott? Szavakkal is ugyan úgy meg lehet bántani a másikat....
2016. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem mondta, hogy rendben van, viszont ehhez nem kell, hogy tett is társuljon.
2016. febr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mit tett? Nem verte agyon, sőt szerintem még fájdalmat sem okozott neki....
2016. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!