Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legvonzóbb női tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvonzóbb női tulajdonság belsőre, ami jelenleg megfogott valakiben, amitől értékesebb, mint a többi? 26N

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehetne egy szóval leírni, elég bonyolult.
2016. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 90-ben született F.. ***** válasza:
92%

Egy nagyon általános dolgot válaszolok. A kisugárzás, amivel felkelti a figyelmemet.


Nem volt még olyan lány, aki azért tetszett volna, mert "ő jó volt", "ő okos", "ő kedves és gondoskodó".

Az volt mindig a lényeg, hogy ahogy viselkedik, az mennyire fog meg.

Ezt legtöbbször az írásképéből is le tudom szűrni. Váltok vele pár mondatot és látszik a fogalmazásán, a használt szavain és a szövegei tagolásán, hogy felkelti-e a figyelmemet.


Viszont ha te mindenképpen egy belső "tulajdonságot" vársz, akkor azt írom neked, hogy szeretem ha tudja, hogy milyen ha rossz. Ha volt már valami rossz élmény az életében, nem pedig csak jó. Nem keresem ezt a lányokban, de az ilyenre felkapom a fejemet és utána jobban érdekel a személyiségük. Kíváncsi vagyok, hogy miként küzdöttek meg vele, sikerült-e legyőzniük és ilyenek.

2016. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy ilyen lány az életemben... Önzetlenül képes volt szeretni, nem kötötte feltételekhez a szeretetét... Azóta se találkoztam ilyennel. Elég ritka.
2016. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
AZ egyedisége, az ellentmondások a személyiségében.
2016. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egy tulajdonságot kéne kiemelni, az a kedvessége.....mindenki szereti, ahogy én is!!!

38F

2016. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A feleségemben elsőre megfogott az őszintesége. Nem kertelt nem bájolgott már az első randin sem, éreztem nincs állarc. A következő a humora volt.
2016. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, aki tudja mi a rossz, jobban tudja értékelni a jó dolgokat.


Akkor leírom röviden én is, van időm.


Engem az fog meg, ha egy nő határozott, tudja mit akar, szerethető, kedves, de titokzatos egyben. Nyitott, közvetlen, kíváncsi, őszinte, harapós, az sem baj ha nagyon nyers. Bátran beszél akármiről, nincs nála tabu téma és nem prűd, nagyon érezni a szexuális kisugárzását. Nem egy naív kis tinilány jut róla eszembe, akivel még semmi se történt és állandóan a barátnőivel vihog.

2016. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7:érdekes ízlésed van, kevés ilyen lány van:-)
2016. ápr. 7. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
há' nem mondod? :) Ezért vagyok egyedül most is.
2016. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
Ami megfogott benne azaz, hogy nem volt lenéző, sem előítéletes a többi pasi végett.. Felszabadultan tudtunk beszélgetni és nem bújt álarc mögé, bár kicsit megvillantotta a női rafináltságát, és ez zavart is abban a formában, de azt viszont imádom, ha éles és gyorsfelfogású esze van egy lánynak, ő ilyen. :) És hát azt a különleges plusz valamit, amit a közelsége nyújtott, senki másnál nem éreztem.
2016. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!