Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba! Nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöbb-utóbb úgys ballagsz.

Ne remélj semmit!

2010. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos el kell felejtened :(

én tudom nagyon nehéz.

nekem ofömmel volt így. 2 éven keresztül bolondultam érte. éjjeleket sírtam át és soha nem volt semmi... :( és most hogy már nem tanít nem látom, nem mondom hogy könnyebb de nem gondolok rá annyit. nehéz de meg kell próbálni..

2010. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te tettél fel ma már egy hasonló kérdést?
2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk...Én is szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe lassan 4 éve...de tök reménytelen az egész de én akkor is reménykedek meg akkor is szeretem...Meg annyira kedves velem meg el tudunk beszélgetni dolgokról....Néha azt hiszem hogy én is érdeklem Őt...de nem kell sok s rámjön áh persze majd pont én érdeklem Őt..aztán tiszta depis meg szomi leszek...rossz ez nagyon-nagyon rossz.. :(
2010. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Basszus de jó hogy nem magam vagyok így! Én is 4 éve szeretem az osztályfőnökömet minnyá ballagok és ugy fog hiányozni amikor ijen hetekig tartó szünet van megőrülök. Akkor mi lesz vele ha soha nemláthatom. Az előző kommentelővel eggyetértve mintha néhe ojan lenne mit ha télleg bejönnék neki. Órán rámnéz én meg amikor ránézek elkapja a szemét, direkt verekedek hogy behívasson osztályfőnöki elbeszélgetésre, néha megsimogat hozzámér rámmosojog. Az illatárólmeg ne is beszéljünk.. ha végigmegy a fojosón mindenhol érezni ha ojan parfümöm lenne bizIsten azt szagolgatnám egész nap.

Avval tisztába vagyok hogy nincs eséjjem mert van férje és 2 gyereke ugyhogy de mégis a remény sose hal meg és az ábránd is szép.

2010. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:24-es vagyok

Hm..én is majd most fogok ballagni...de azért is visszamegyek abba a suliba...Indítottak érettségit..aztán jelentkeztem is...így majd legalább láthatom...Annyira imádom...ahogy tudd nézni meg mosolyogni...imádom én az egész mindenét...hm...(L)

2010. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!