Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok lenni olyan emberrel, aki hajlamos a színpadias viselkedésre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 02:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát én meg mindenre képes vagyok, szóval nekem nyolc...
2016. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval nem mindig, de mikor rájön, például, csak úgy ajándékot ad, megcsókol az utcán, táncol az utcán, mikor rossz kedve van nagyon magába fordul, szinte ki sem mozdul, mérgesen kiabál, dobálózik, tányért tör, nem érdekli ki látja, ha valaki megbántja, fogja magát, és akár az éjszaka közepén hazasétál (akárhol legyen épp), stb. stb. Néha egészen visszahúzódik, eltűr mindent, vagy épp nem érdekli, máskor meg akár közönség előtt is hangosan kimondja, kimutatja mit gondol, legyen az szerelem, szomorúság, megbántottság, düh, akármi.
2016. ápr. 8. 02:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy például bármire, tényleg bármilyen hülyeségre képes azért, amit akar, látványos dolgokra.
2016. ápr. 8. 03:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Röviden hajlamos arra, hogy látványosan fejezze ki az érzelmeit.
2016. ápr. 8. 03:11
 5/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kéne ilyen pasi, de addig nem ítélem el, amíg nem találkoztam ilyennel
2016. ápr. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak ha színész...
2016. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát az már elég gáz, ha dobálózik és tányért tör. Brrr.... én egy ilyen után már szóba sem állnék vele, még barátként sem. Ijesztő ez a viselkedés számomra.

A másik egyszer majd nem a tárnyért töri, hanem Téged.

2016. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lehet, hogy már sok lenne. Ez az introvertált-extrovertált állapotváltakozás érzelmi instabilitásra utal. Az első barátnőm volt hasonló. Egyik pillanatban üvöltözött, fél pillanat múlva meg mintha kicserélték volna, széles vigyorral ugrott a nyakamba. De társaságban sem viselkedett másképp. Egyszer egymás után durrogtatta a jobbnál jobb beszólásait, aztán pillanatokon belül bevágta a durcit a semmin és majdnem bőgött stb. Elég durva hangulatingadozásai voltak. Szóval inkább jobban csípem a kis szürke egér, kiszámítható típusú lányokat, akik mellett nem kell azon töprengenem, hogy tízperces ciklusonként hogyan váltogatja a hangulatát, melyik személyiségét rántja elő a kalapból.
2016. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De jó, úgy viselkedik, mint az öcsém 8 éves korában! (Nem.)
2016. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kicsit magamra ismertem :D De azért nem török tányért. De tény, hogy könnyű felidegesíteni és megbántani is... van, akinek tetszik, hogy ilyen vagyok, és nem "unalmas", ahogy ő mondja, hosszú idő után is, szóval mindenki megtalálhatja a párját, de tény, hogy idegesítő tud(ok) lenni.
2016. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!