Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat elején, az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat elején, az első két randin mitől tűnhet egy nő túlzottan könnyelműnek? Miket tegyen egy nő, hogy a férfi minél hamarabb jelentkezzen, a következő alkalmat minél inkább várja, sőt már együtt szervezzék?

Figyelt kérdés

Túlzottan könnyelmű=amikor azt hiszi a férfi, hogy az a nő biztos sok férfival volt már, sőt akár többet is tart nyeregben.

Köszönöm a válaszokat :) 28 L



2016. ápr. 5. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolnám ha szexkapcsolatról van szó, akkor ott nem randizgatnak.

megbeszélik, hogy szexelnek és kész.

ha jó volt neki veled, akkor akarni fogja még.

2016. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatnál az ilyesmi nem mindegy? Ha meg nem azt akarsz vele, ne menj bele ilyesmibe, mert sérülni fogsz.
2016. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnál szerintem egyáltalán nincs jelentősége annak, hogy vajon hány férfival voltál már. Nem befolyásol semmit. Ha a szex minősége jó, és jól éreztétek magatokat előbb-utóbb lesz következő. Nekem is volt ilyen, hogy összejártam egy régi ismerőssel, volt mikor 2 héten belül többször, volt, hogy eltelt egy hónap a következőig.
2016. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnál pont nem fogja érdekelni, hogy hányan használnak még. Ha meg randikat szeretnél vele tervezgetni, míg ő max. szexet tud elképzelni, akkor felesleges reménykedni.
2016. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Szexkapcsolatról van szó, minek randiztok? Nem is értem ezt a kérdést :D Szexkapcsolatnál senkit nem érdekel, ki kivel volt előtte.
2016. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha jó voltál az ágyban és nem csak feküdtél mint egy fadarab, akkor hidd el, jelentkezni fog. 36f
2016. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tűnhet könnyelműnek,a lényeg hogy jó legyél az ágyban,és nagyon aktív, és hamar fog jelentkezni.Ilyen kapcsolatnál nembaj ha több férfival volt vagy van együtt,nagyobb a tapasztalat.
2016. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

HA valóban szexkapcsolat, akkor nincs olyan, amitől könnyelműnek tűnne :D

Mindent lehet.

2016. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

úgy néz ki, te többet szeretnél, csak biztonságosabb modernnek és leszaromnak látszani.


nem fog bejönni. szólj neki.


ha azt akarod, hogy ne tűnj könnyűvérűnek, nyugodtan megmondhatod neki, hogy egyedül ő van. azt is, ha kapcsolatot akarsz.


én is félnék, de lehet, hogy csak amiatt úszik el egy lehetőséged, mert a szád csukva maradt.

2016. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
amúgy azt észrevetted, hogy a kérdésed a párkapcsolatokban tetted fel, nem a szexrovatban? :)
2016. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!