Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy nem tudsz ráhangolódni a társkeresésre, csak mert megismertél valakit, akiben mindent megtaláltál, amit kerestél, de nem lehettek együtt, mert ő foglalt, és igazából másmilyenre nem is vágysz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Megszakítottam a kapcsolatot az illetővel, kicsit megzuhantam, sírtam, aztán idővel elkezdtem talpra állni. Ismerkedni kezdtem, és most boldog kapcsolatban vagyok.
2016. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én másképp vagyok. Tudom, milyen társra vágyom, ha nem lenne foglalt, vagy előbb ismerjük egymást, sima ügy lenne, szívesen vagyunk egymás társaságában, segítjük egymást. Ahhoz, hogy elkerüljem, a karrieremben mindent előlről kellene kezdeni, amit 30 fölött már nem akarok.

Én ha arra gondolok, hogy keressek társat, mert amúgy is régóta nincs senkim, mert nem volt olyan rajta kívül, akivel kapcsolatban úgy éreztem volna, hogy ő kell, és többet is megpróbálnék, most ürességet érzek, ha a társkeresésre gondolok. Egyszerűen azt érzem, hogy megtaláltam, amit akartam, másféle emberek meg hidegen hagynak, és nem akarom ismét futni a köröket, hogy megismerjek valaki újat, aki a legjobb tulajdonságait domborítja ki úgyis, míg nem érzi, hogy nyeregben van, aztán talán a valódi énje mégsem olyan. Elvagyok magam is, de társként ilyen kellene, nem játssza meg magát, ismerem a hibáit is, és nem ismerek még egy ilyet.

2016. márc. 29. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom miről beszélsz. Rátaláltam Mr. Tökélyre, aztán megnősült. Ha csak egy kicsivel hamarabb ismerem meg, tehettem volna egy próbát legalább, de így esélyt sem kaptam. És verem a fejem a falba, mert nem, ugyan nem ő a legjobb pasi a világon, de mégis megvan benne mindaz, amit keresek egy férfiban. A társkeresésen nem is gondolkodok, ilyen férfi biztosan nincs mégegy. Nem is érdekelnek más férfiak. Ha tudnék, sírnék tehetetlenségemben. Hosszú hosszú évekig volt szingli, és borzasztóan magányos. Minden nap megkérdezem magamtól, hol voltam én ekkor? És ő? Miért nem találtam rá hamarabb? Egyszer egy hajszál híja volt... Csak akkor még se netem nem volt, a google-ről azt sem tudtam mi az, facebook meg még halovány gondolat sem volt, pedig hallottam róla, felkeltette az érdeklődésem, de halvány fogalmam sem volt honnan tudhatnék meg róla bármit is, vagy hol keressem, így sok évre feledésbe merült. Aztán rátaláltam. Megörültem neki, hogy végre... majd pofára estem. Még mindig próbálok feltápászkodni.
2016. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem... ugyanis az ilyesmi engem mindig felvillanyoz, hogy no lám, mégis vannak még ilyenek! És előbb-utóbb majd jön olyan is, amelyik nem lesz foglalt és én fogok neki kelleni és később se derül ki, hogy valami nem klappol.
2016. márc. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Hozzáfűzném, hogy én pasi vagyok, racionális, ámde gyakorta optimista.


Sok csaj meg szereti mindig magát tévképzetekbe ringatni, meg álmodozni. Már a mesékkel belétek nevelik, mikor még kislányok vagytok/voltatok.

2016. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!