Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen típusú képet rakjak FB-ra, hogy komolyan vegyenek a lányok, ha bejelölöm őket?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a 17-18-as lányok mit néznek meg a srác facebookján? Mi a divat ilyen téren? Pózoljak kigyúrtan Ájfónnal és Kínai aranyórával? Partifotókat gáznak tartom.

Személyesen is próbálkoztam sokszor, de volt már olyan, hogy bejelöltem, visszajelölt és nem ír vissza.

20 vagyok, BP


2016. ápr. 8. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Határozottság és férfiasság köszönjön vissza. Ing, nadrág és normális cipő. Nem kell túlzásba esni a kiegészítőkkel, ne vonja el a figyelmet rólad. Elegancia a kulcsszó...
2016. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Pózoljak kigyúrtan Ájfónnal és Kínai aranyórával? Uristen csak azt ne. Akkor inkabb partyfoto, de azok szerintem is nagyon gaz.


Marad egy sima egyszemelyes kep, lehet egesz alakos, pl. allsz valami domb oldalon, hatterben a varos latkepe, vagy ha van kutyad (vagy kutyas ismerosod) akkor egy aranyos/mosolygos foto, ahogy baratkozol a kutyussal, az nagyon meg tudja hatni a lanyokat, meg az olyanokat is, akik nem szeretik a kutyakat, ugyanis majd azt latjak, hogy allatbarat vagy es allatbarat ugye rossz ember nem lehet ;)


Itt van nehany h mire gondolok. Azt most ne nezd, hogy a csavo oreg vagy fiatal, csak a pozt figyeld, hogy latszodjon is beloled valami, meg a kutyabol is. Ha felmeztelenul csinalod, akkor ne legyen egesz alakos, maradj titokzatos a testeddel, de egy kis vall egy kis binyo kivillanhat. De ne legyen nagyon idiota se, peldaul fekszel a fuben a kutya meg csorgatja rad a nyalad jatek kozben...az mar tul sok.


SOk sikert ;)


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

"Pózoljak kigyúrtan Ájfónnal és Kínai aranyórával?"

Igen, ez sikert hozhat, de az is elég, ha baromi jól nézel ki a képen.

2016. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a lányok bizonyos rétegének az Àjfonnal való pózolás jön be,de a normálisabbaknak tuti nem. Add magad,olyan képet tegyél fel,amilyen a hétköznapokban vagy.
2016. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kutyával, kisállattal pózolhatsz, ha van, de belevihetsz valamit, ami elárul rólad bármit. Pl. túrázós fotó, mert azt szereted. Vagy ha a kocsikért rajongasz, azt miért pont ott titkolnád el?
2016. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha erőlködsz, akkor beszarsz. Szerintem ne tedd nevetségessé magad.
2016. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem allj az uj Bentley-d mellett selyemingbe,aranyoraba,napszemuvegbe,borcipobe meg egy feszulos nadragba. Ja es a szolariumot meg a fogfeheritest se feledd! Amugy szerintem ez minden korosztalynak bejon!
2016. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én spec senkivel nem foglalkozom, aki tök ismeretlenül bejelöl.
2016. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!