Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőket dicsér engem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket dicsér engem zavar, de okkal?

Figyelt kérdés
Amikor más nőnek azt mondja szép, vagy hasonló dolgot, akkor rossz érzés fog el. Közvetlen, amit mások talán félreértenek. Megbeszéltük, megmagyarázta, hogy nincs semmi rossz szándék a dicséretek mögött de engem akkor is zavar. Forditott esetben őt nagyonis zavarja, ha más fiúkat hozok szóba de néha direkt csinálom, hogy észrevegye magát, mert nem veszi komolyan, hogy nem esik jól ha más nőket dicsérget.
2016. ápr. 8. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Elvétetted a tini picsog... párkapcsolatok kategóriát. Na majd legközelebb.
2016. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mármint veled van valahol, és más nőkkel beszélget és mondogatja nekik hogy "de szép vagy", bókol nekik? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Mert ha így akkor érthető hogy zavar. Nem is normális dolog, főleg ha tudja hogy zavar téged és akkor is ezt teszi... az már szándékos, hogy féltékeny legyél. Nem tudom miért jó ez neki, beszéljétek meg.
2016. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
A kifogott halat már nem kell fárasztani.
2016. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy direkt csinálja de nem értem miért mivel megbeszéltük már, hogy nem esik jól. A féltékennyé tevésre is gondoltam de okot nem adok rá, hogy az legyen.
2016. ápr. 8. 23:15
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ez van ha 2 önbizalomhiányos találkozik - mennek a sunyi kis játszmák. Megtalálta a zsák a foltját.

Erre nem lehet mást mondani. Jó kapcsolat az, amikor mindketten magabiztosnak érzitek magatokat a másik mellett. Nálatok ez abszolút nincs meg.

2016. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Ki ez neked különben?

Osztálytárs?

Fitness edző?

2016. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kifogott halnak az esetünkhöz, dicsér ő engem csak épp másokat is ez a baj nekem.
2016. ápr. 8. 23:18
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Így már tényleg nem értem mi a gond?

Meg szeretnéd változtatni?

Viselkedjen úgy ahogy te szerinted helyes?

2016. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
60%
Engem is zavarna ha más nőket dicsergetne a szerelmem
2016. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Dicsérgesd őket te is, meddig tart? Ha elkezdi, dobj rá még két lapáttal. Ehhez kell önbizalom, tréningeld magad.
2016. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!