Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha a barátotok a hátatok mögött más lányt dicsér?

Figyelt kérdés

Előttem és mikor velem van vagy sétálunk még csak meg sem nézi a lányokat.Azonban egy közösségi oldalon előfordul, hogy egy másik lány képe alá kommentál.

Pl egy haverja feltett egy képet egy lenge öltözetű orosz modellről amit persze neki is kommentelni kellet és dicsérnie.

Szerintetek hülyeség, hogy zavar vagy valóban nem normális ez? Nem megalázó, hogy a párom vadidegen nőket dicsér? Vagy én reagálom túl?


2011. jún. 21. 09:26
 1/7 napietus ***** válasza:
túlreagálod. hogy megdícsérte azt a nőt, azt bizonyítja, hogy van ízlése. valószínűleg az, hogy Veled van, ugyanezt bizonyítja :) ami szép, azt megdícsérjük, ennyi. nem kell ezen pörögni...rég rossz lenne, ha nem találna szépnek egy szép nőt, ott baj lenne a nami identitással.
2011. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem csak megdicsérte olyat írt, hogy "ha megismered bemutathatnál neki.."

Persze lehet csak poénból írta de akkor is rosszul esik hogy mellettem van és ilyet mond :(

2011. jún. 21. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy orosz modellt lesz alkalma megismerni. Ez csak ilyen kanoskodás a haverokkal.
2011. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
kislány, te tán nem dicséred Brad Pittet?:) nem jelent ez semmit, teljesen természetes!
2011. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,én nem dicsérek más férfit nyilvánosan.
2011. jún. 21. 10:46
 6/7 anonim válasza:

Én akár még ki is beszélném vele, hogy melyik csaj tetszik neki, amilyen vagyok. xD


L/17

2011. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Kedves uccsóóó, egy darabig én is így voltam, de egy idő után eléggé irritált a dolog, hogy mindig más csajokat kell elemezni. Sz.arok én rá ki tetszik neki, akkor legyen egál és nézegessünk pasikat is.
2011. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!