Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » No, tapasztalt srac elmagyaraz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No, tapasztalt srac elmagyarazna nekem, hogy ez most mi?

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki regen nekem nagyon megtetszett. Ez mar jopar eve, szerintem tudja is, mert nehezemre esik levennem rola a tekintetem. Aztan lattam, hogy osszejott valakivel, igy teljesen lemondtam rola, nem is figyelem mar. Koszonni mindig koszonunk egymasnak, de ennek nem sok koze van ehhez.

Aztan par honappal ezelott, mikor szalltunk fel a buszra, koszintem neki, o meg ugy koszint, mintha zavarba jott volna. Halkan nevetett meg mosolygott. Nagyon nem tudom elmagyarazni, mert regen volt, de azota sem jottem ra, hogy miert. A parjat szerintem ugyanugy szereti, legalabbis a kepeken ez latszik. Szerintem hirtelen koszintem ra, mert csak keson vettem eszre. A nok akar egy megoldando rejtely a CSI Miamibol



#adrpeppertulvanhypeolva
2016. ápr. 9. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszönt neked. Mit szeretnél belelátni?
2016. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En semmit. Le is zartam mar tobb eve. Csak nem tudom hova tenni hogy miert volt zavarban
2016. ápr. 9. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem szeretnél belelátni? Ahhoz képest eléggé túlgondoltál egy hónapokkal ezelőtti köszönést.
2016. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen emberek, akik tulgondolkoznak:D leszokni meg nem tudok rolaxd
2016. ápr. 9. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak fikás volt az orrod?
2016. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy épp qrvára el volt merülve azon gondolataiban,hogy döngesse meg a nőjét,te meg jól kizökkentetted az álmodozásból???
2016. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!