Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sok tragédiát megélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sok tragédiát megélt emberben a roncsot látja a legtöbb ember, vagy egy tapasztalt, "tűzben edzett" személyt? Szerintetek mennyire érdemes felfedni magát egy ilyen embernek párkereséskor?

Figyelt kérdés

Nos, én lennék ez a sok rosszat megélt ember, és egy haverommal keveredtünk vitába a fenti témát illetően, kíváncsi vagyok még több véleményre.


Én a 2. variációra törekszem, hogy olyan legyek, és így lássanak engem mások, de a haverom szerint ha valaki megtudja a dolgaim, a túlnyomó többség nem fog odáig eljutni, hogy megismerje a részleteket, hozzáállásom mert menekülni fognak tőlem, mert egy roncsot fognak csak látni bennem. Ezért azt mondja, hogy nem szabad kiadni magam a nőknek, el kell hallgatnom bizonyos dolgokat az életemből, és nem szabad mutatni az érzelmeim.

Én eddig nem ezt tapasztaltam. Vajon csak szerencsém volt, vagy a haverom gondol butaságot?


2015. jún. 16. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez a te viselkedéseden és kisugárzásodon múlik. Ismertem srácot, aki tényleg megjárta a poklot is és nem az jött le, hogy ő egy megtört ember, hanem az, hogy basszus, ilyen erős emberrel még nem találkoztam, magabiztosságot és érettséget sugárzott magából. Szóval szerintem neked van igazad.

20/L

2015. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

haverodnak igaza van nagy részben. kevés olyan ember van akiben meg lehet bízni és nem fog bántani.


párkereséskor meg semmikép se érdemes, mert ezzel csak elriasztod az embereket

2015. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Én személy szerint azt az embert tisztelem és annak a véleménye mérvadó aki legalább legalább azt végig csinálta amit jómagam. Nem tudok olyan embert tisztelni, vagy a kritikáját elfogadni aki valamilyen értelemben nem több nálam, de legalább van mögötte olyan teljesítmény amit magamtól is elvárok!


Igen, láttam roncs embert, és annyit már megtanultam, hogy ne ítéljek túl gyorsan! A "roncs" mögött van tragédia, és van teljesítmény. Van amikor eszement nehéz talpra állni, egyedül nem is megy.

Az érzelmek kimutatása az őszinteség mércéje is, hogy túlságosan ne mutassa az ember olyan arcát ami egy maszk. Ez eddig rendben van. De mindent nem kell elmondani szerintem.

És vannak dolgok amikről k. nehéz ám beszélni évek múlva is, ha ugyan sikerül.


A "roncsra" én személy szerint kíváncsi vagyok, mert tudom, hogy nem átlagos az ami mögötte van, van olyan élettapasztalata, hogy érdemes odafigyelni arra amit mond. Nem leül egy sörrel és ontja a könyvekben olvasott okosságot. Az nem hiteles. Az érdekel akinek az "arcán ott a heg"!

2015. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mumusan ***** válasza:
75%
Párkereséskor nem hiszem hogy mindent a másik nyakába kell zúdítani. Lehet hogy nem a roncsot látná, de lehet elveszel a részletekben és inkább haverkodásba csap át a dolog.
2015. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tapasztalt tűzben edzett emberről sosem feltételezed, hanem mindig helyzetekben mutatkozik meg, hogy az. Amikor egy adott helyzetbe bekerül, ahogy megáll akkor mikor a nagytöbbség futva menekül pl.
2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

aki nem szenvedett az hogy mondhatná valakinek is magát? de nem mind1 milyen formában :D ha gyenge voltál az sosem szép.

De aki erősen leküzd mindent az embernek nevezheti magát.

2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

A roncsokat messziről kerülöm, hiszen ők általában előadják a hattyúk halálát és képtelenek értékes emberi kapcsolatokat kialakítani, hiszen csak a lelki szemetes ládát keresik. Nekem nőként is van múltam, mégsem ezzel kezdem az ismerkedést. A frász tör ki, ha valaki igen.

Ahogy valaki itt írta, a "tűzben edzett" személyiséget nem megérezni fogom, hanem meglátni. Ha valaki eldarálja milyen rossz dolgok történtek vele élete során, akkor maximum sajnálatot, szánalmat érzek, nem azt, hogy "te jó isten és ennek ellenére itt vagy".

Az azonban ahogy egy-egy szituban reagál valaki, nagyon sokmindent elárul az illetőről. Én ilyen formában szeretem megtapasztalni valakinek a lelki világát és persze később szépen lassan az élettörténetére is kíváncsi leszek.


Tehát nem, ismerkedésnél nekem inkább önsajnálatnak tűnik, ha valaki előadja miken ment keresztül, de később viszont nagyon is tudni akarom! Ergo engem inkább elijesztene.

2015. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

6, hülyeség, hogy a szenvedéstől lesz jó ember valaki.


Válaszul a kérdésre: szerintem nem jó ötlet egyből ezzel indítani. Agyoncsapja az ismerkedés kezdeti, könnyed fázisát, ha a másikra borul a bili. Inkább csak domborítsd a kemény idők során kialakult jó tulajdonságokat, használd a jó készségeket. Ahogy haladtok az ismerkedésben, úgyis feltárjátok magatokat, a múltatokat egymás előtt.

2015. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

nem jó hanem több! :) erősebb,jobb,fejlettebb,ez így van

aki burokban él,az mit ér?


én olyanokat tisztelek akik kemények erősek,és bizonyítottak.A többi semmi.

2015. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

9, te talán úgy tervezed, hogy a családoddal Észak-Magyarországra költöztök, ott próbáltok megélni, a gyerekek pedig ott járnak iskolába, mert így lesznek keményebb, jobb és többet látott emberek? A legtöbb ember olyan körülményekről álmodik, amit te "buroknak" nevezel.


Az erő, érettség, fejlettség anélkül is kiépíthető, hogy szar körülményeid lennének. Igaz, nem vagy úgy rákényszerülve, nem buksz akkorát, ha gyenge maradsz, de kiépíthető. Sőt érdemes is, a gazdag családok gyerekei közül is boldogabb, teljesebb az élete annak, aki erős és rátermett.


Egyáltalán nem törvényszerű, hogy mindenki harcedzett katonaként jön ki a kemény megpróbáltatásokból. Egy részük a kocsma sarkában végzi, teljesen lezüllve.

2015. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!