Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a parotoknal ruhatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a parotoknal ruhatok, fogkefetek meg ilyenek vagy mindig visztek ha ott aludtok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ossze pakolok pár cuccot és elveszem hozzá hogy ne kelljen mindig táskával menni mikor ott alszok. Pl vinnék fogkefét, pizsit, pólót melegítőt, fésűt ..... Nektek vannak a pártoknak ilyen dolgaitok?
2016. ápr. 9. 23:37
 1/9 A kérdező kommentje:
*párotoknál
2016. ápr. 9. 23:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt.
2016. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem viszek ruhát, mert bugyiban alszok. (2 éve vagyunk együtt) Fogat meg otthon mosok, mielőtt elindulok.
2016. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen vinnék, de a páromnak nem jut eszébe mondani, bunkó meg nem akarok lenni.

Eleinte nálam taliztunk és csomószor mondtam neki, hogy nyugodtan itt hagyhat ezt-azt, de őőő nem.


Utálatos dolog egyfolytában hurcolni a tusfürdőt,dezodort,borotvát, fogkefét, hajgumit.....millió dolgot.

Ami meg ha nincs, rohadt zavaró.

Nemrég egy napos taliból több napos lett. Csupa szőr voltam, bugyit mostam egyfolytában, befőttes gumi a hajban meg ilyenek. Nem jó buli.

2016. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs, mindig viszem magammal.

Pont belefér a táskámba az, amit 1-2 éjszakára viszek. Nincs nehezemre, hurcolkodok én, ha kell. :)

2016. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mikor legelőször utaztam le hozzá (másik város), már akkor vittem több ruhát és tisztálkodási cuccokat, fogkefét kaptam tőle, azóta haza se vittem ezeket a cuccokat.neki is van kis polca nálam.


23n

2016. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van. Tusfűrdő, sampon, dezodor, fogkefe, hajgumi, alvós ruci, otthoni ruci :) Magamat ismerve, tuti fele otthon maradna, ha folyton hurcolásznám magammal.
2016. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem van mindenem ott.
2016. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem csak fogkefém van ott.

neki van itt nálam fogkeféje, tusfürdője, borotvája, alvós cucca meg melegítője.

2016. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!