Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon magas a srác, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon magas a srác, én pedig alacsony, akkor vegyek fel magassarkút a randira?

Figyelt kérdés

Én 162 vagyok, ő 192 (sőt, lehet, hogy még több is).


Nagyon zavaró ez a 30 centi különbség? Nem fogják azt hinni, hogy a húga vagyok? Vegyek fel magassarkút (kb 10 centis)?


Én úgy érzem, hogy engem egy kicsit zavarna. Nem szeretnék állandóan felnézegetni rá.


2013. ápr. 16. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vegyél:D jobban jársz
2013. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

íme egy tökéletes példa a női logikára:

Csak a magas kretének kellenek nekik, de amikor megkapják amit akartak akkor az a baj...

2013. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts. Én nagyon nem akartam egy ilyen sráccal összejönni. Nem is jön be annyira, de ha már elhívott, elmegyek vele randizni, ki tudja mi lesz. Szóval nekem nem az ilyen felhőkarcolók jönnek be...
2013. ápr. 16. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
2. nana! kikérem magamnak az alacsony kretének nevében.
2013. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem, ezek szerint azért randizol vele mert nem tetszik. Ez sem hangzik sokkal jobban.


3:

Elnézést, kedves alacsony kretén.

2013. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, kell a magassarkú.

Így szól a Pláza Törvénye:


a fiúnak legalább 15, de legfeljebb 22 centivel kell magasabbnak lennie lánynál. Továbbá idősebbnek is kell lennie, jövedelmének pedig 50%-al meg kell haladnia a nőét!

Aki ez ellen vét, kövezzék meg!


Imígyen szól a Pláza Törvénye!

2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják feltétlenül azt hinni. Én is 193 vagyok és amikor 160 centi körüli lányokkal vagyok, egész egészségesnek tűnik a felállás. A magassarkú az tény, hogy elegáns és jó benyomást fogsz vele kelteni mind a srác, mindpedig a környezet felé.
2013. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem nem tetszik, csak nem vagyok elájulva tőle.

De ha nem mennék el vele randizni, akkor biztos az lenne a baj és azt mondanátok, hogy miért nem adok neki egy esélyt...


Akik értelmesen válaszoltak, azoknak köszönöm!


#7 Amikor 160 centis lányokkal vagy, akkor meddig érnek neked? Válladig felérnek?

2013. ápr. 16. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
A vállamig csak magassarkúban érnek fel, mondjuk egy 10-12 centissel. Azt is bele kell számítani, hogy a férfi cipőknek is van egy 3 centis sarkuk.
2013. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na akkor ebből biztos magassarkú lesz...

Köszi! :)

2013. ápr. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!