Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok a "magányos farkas" típusú lányokról?

Figyelt kérdés

Észrevételem szerint a lányok két csoportba oszthatók: Vannak, akik létezni sem tudnak férfi nélkül, tinédzserkoruk óta komoly (vagy kevésbé komoly) kapcsolatban élnek 1-2 hónapos megszakításokkal, és vannak az állandó szinglik, akik mintha örök egyedüllétre lennének kitalálva, még kalandokba sem nagyon bonyolódnak.

Itt most nem a bűnronda, elviselhetetlen személyiségű, karrierista-sréber nőkre gondolok, hanem akik szimplán jól érzik magukat egyedül.

Én is ezt a tábort erősítem, igazán jó kapcsolatom még csak egy volt, és miután belefutottam egy-két csalódást okozó férfiba, nem is erőltetem az ismerkedést. Megszoktam már, hogy egyedül vagyok, nagyszerűen elfoglalom magam, teljesnek érzem az életem.


Az lenne a kérdésem, hogy mit gondoltok az ilyen nőkről, próbálkoznátok-e olyannál, aki régóta egyedül van? Netán lehetetlen kihívásnak éreznétek?



2016. ápr. 10. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy őrült macskás vénasszony alapanyagok
2016. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:'DDD
2016. ápr. 10. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, mióta van egyedül, sokkal inkább, hogy miért. Viszont ha felmerült benned ez a kérdés, mégsem lehet annyira teljes az életed.


Én személy szerint nem próbálkoznék, mert vannak bizonyos problémáim, de egyébként nem gondolom, hogy mást nagyon befolyásolna... Elvégre nincs a homlokodra írva.


24/F

2016. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok fiúban, nem vágyok különösebben társasági életre. Az ilyen lányokat jobban kedvelem, mint azokat akik állandóan buliznak és mindig van valakijük.
2016. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem női típus ez, hanem ember típus. Vannak akik jobban bírják egyedül, mert elfoglalják magukat, vagy több dolog is érdekli őket nem csak a hancur hancur.

Szerintem ha majd összetalálkozol egy hasonló kaliberrel, pont ki fogjátok egészíteni egymást.

2016. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szimpatikusabb típus, mint azok, akik folyton cserélgetik a pasikat.


24/F

2016. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen magányos farkas típus voltam 20 éves koromig, ekkor találkoztam a barátommal teljesen váratlanul. Azóta is együtt vagyunk. Őt egyáltalán nem zavarta ez a dolog, sőt. :)
2016. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"elviselhetetlen személyiségű, karrierista-s(t)réber nőkre" Jól össze kombináltad a dolgokat. Úgy látom, hogy te rá mutatsz egy bizonyos "típusra", amitől elvonatkoztatod magadat, "szimplán jól érzik magukat egyedül" ebből nem sokat tudtunk meg. Ettől még nem lesz pozitív véleményem valakiről. :)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Igen, próbálkoznék ilyen lánynál, amennyiben van benne valami, ami felkelti az érdeklődésemet. Az, hogy régóta egyedül van, azért elgondolkodtatna, hogy ennek vajon mi lehet az oka, de erre hamar rákérdeznék tapintatosan. Nem érezném lehetetlen kihívásnak. A pakliban alapból benne van, hogy nem passzolok a kiszemelt lánnyal, ezen kívül miért nehezíteném a saját helyzetemet azzal, hogy falakat építenék magam elé? :'D

2016. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem teljesen az érzelmeid, mert egy cipőben járunk. Pár éve görcsösen ismerkedtem már szinte, most meg beszélgetni sincs kedvem már nőkkel a sok csalódás után.
2016. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!