Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok a kapcsolat elején kérdezgetne olyanokat, hogy "ugye te nem fogsz engem bántani"?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéden érdeklödnék ennek az okárol.
2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy nem szeretném bántani őt, viszont megígérni sem tudom, mert ki tudja hogy fordulnak x idő múlva a dolgok.

De azért az sem mindegy milyen bántásra gondol.

2016. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Hogy nebántsvirág aki sajnos hajlamos akkor is megbantodni ha a masik veletlen kovetett csak el valami bantot ill el se kovetett semmit de azt keresik benne es azt feltetelezik benne es folyamatosan az ellenkezojet kell majd bizonygatnia amibe bele fog faradni

Meggondolando hogy szuksege van e az embernek egy ilyenre

2016. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én megmondanám, hogy dehogynem.
2016. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kideríteném, hogy miért mondja ezt, és megerősíteném, hogy nem fogom bántani. Hozzátéve azt, hogy ez nem azt jelenti, hogy mindig neki lesz igaza, és hogy neki is ki kell vennie a részét a problémamegoldásból és kompromisszum-keresésből.
2016. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!