Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit éreznétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit éreznétek, ha egy veszekedés után elmennétek kiszellőztetni a fejeteket, és arra érnétek haza, hogy?

Figyelt kérdés
Az állapotos párotok bekerült a kórházba, mert elvetélt? Hibáztatnátok magatokat? Ha igen, meg tudnátok magatoknak bocsátani?

2016. ápr. 10. 03:49
 1/8 anonim válasza:
27%
Sima veszekedéstől nem vetélhet el.
2016. ápr. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem, nem csak fizikai behatás miatt. Elsüllyednék szégyenemben.
2016. ápr. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha lelki okokbol elvetelne barki Akkor az emberiseg kipusztulasra Itelve....

Butasag Egy eros magzat nem megy el semmi kulso ok miatt

2016. ápr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Feldobná a napom!
2016. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Segít bárkin, ha hibáztatod magad? Nem tudjuk, hogy miért történt, szerintem csak azért, mert úgy érzed, hogy hibáztatni kéne magad miatta, ne tedd. Ha volt is benne részed, hogy elvetélt, elég nagy eséllyel megtörtént volna később. Kérj bocsánatot a barátnődtől, béküljetek ki, legyél mellette és legközelebb próbáljátok meg elkerülni, hogy veszekedjetek, ha lehet inkább beszéljétek meg a problémákat.
2016. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hibáztatnám magamat, mert a veszekedéshez is két ember kell. De az biztos, hogy hosszú ideig k**va szarul érezném magam. Ez azért elég durva.
2016. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
A nő hibáztatja-e magát? Ő is kellett a veszekedéshez.
2016. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Egy vitához 2(!) ember kell, a nő is ugyanúgy benne volt, + ki tudja min vesztek össze, meg hogy ki kezdte a balhét stb. A lényeg, hogy bár én lány vagyok, de szerintem nem csak a férfi hibája az ilyen.

22L

2016. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!