Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Utazom teszem azt a villamoson, és érzem, hogy valaki rám szegezi a tekintetét, odanézek, és látom, hogy egy nő az, de amint odanézek, elkapja a tekintetét, és ettől fogva levegőnek néz.

2016. ápr. 11. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert véletlenül rajtad maradt a tekintete, majd észrevette magát, mikor ránéztél. Velem is előfordul gyakran villamoson, buszon, hogy nem tudatosan és nem bunkóságból, de elkezdek bámulni embereket.
2016. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor ennek semmi jelentősége? Tehát nem arról van szó, h teszem neki, csak úgy néz, mintha egy kólareklám lennék?
2016. ápr. 11. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, hogy bámulok valaki. Van rajta valami érdekes, vagy különleges az arca, vagy az öltözete. A lányok nem igazán szoktak bámulással ismerkedni járműveken, tehát nem sok értelme van ebbe bármit is belelátni.
2016. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan, aszexuális leszek.
2016. ápr. 11. 09:39
 5/9 Meknes ***** válasza:
Szerintem pedig biztos tetszettél neki azért nézett.Én azért szoktam megnézni egy férfit mert tetszik.Amikor pedig vissza néztél rá akkor azért vette le rólad a tekintetét mert szégyenlős :)észre vette hogy észre vetted.Ilyenkor a nők szerintem megijednek :)Velem is történt hasonló.Megijedünk hogy talán mi nem tetszünk a férfinak és inkább elfordulunk.Ha neked is tetszett a nő,akkor ezek után valahogy szóba kellett volna állni vele.Vagy köszönni neki mikor leszáll valamelyikőtök a villamosról.Ebből látta volna a nő,hogy ő is tetszik neked és esetleg lehetett volna folytatása a dolognak.
2016. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha tetszik nekem valaki és félénk is vagyok, akkor később visszanézek, amikor úgy ítélem meg, hogy másfele néz.

Szóval az egy dolog, hogy elkapja a tekintetét, mert szégyenlős, vagy mert nem illik mást bámulni és szégyelli az ember magát. Velem is megesett, hogy bámultam valakit, de nem tetszett, de olyan érdekes volt nézni.

Viszont vonzalom esetén, kb mindig visszatévedt a tekintetem, vagy ha épp úgy tükröződött az ablak akkor úgy néztem őt.

2016. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam bambulni nálam ez semmit se jelent. Akár kólareklám is lehetne a ffi - ez van :-)
2016. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:

Ha visszabámulna rád k...nak hinnéd ;)

Ez a normális szerintem. Ilyenkor nézd nyugodtan tovább, ha észleli hogy te "bevállalod" azt hogy tetszik neked és nem kapod el a tekinteted róla akkor elkezd majd odanézegetni ő is. Már ha bejösz neki.


Mondjuk ahhoz hogy ezt elérd nem lenne baj, ha amikor először visszanézel akkor mosolyogsz is rá, és nem kapod el róla a tekinteted sem mint aki beijedt ;)

2016. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En azert kapom el a tekintetem, hogy nehogy azt higgyje ismerkedni akarok vele vagy tetszik. Egyszeruen nezelodok, bamulok.

N

2016. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!