Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik elfogadják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik elfogadják a dundibb alkatukak egy párkapcsolatban: hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Baártnőmmel egy éve vagyunk együtt, ő ducibb alkatú, de szerintem gyönyörű. Hiába mondom neki folyton, nem hiszi el, hogy szépnek látom, ő csúnyának látja magát. Mit tehetnék azért, hogy jobban elfogadja magát?
2014. nov. 19. 10:22
 1/5 Deákné Vászna ***** válasza:
Te nem sokat tehetsz, azon kívül amit eddig is tettél. Neki kell elfogadnia saját magát.
2014. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet neked tetszik, de neki önértékelési problémái vannak...hiába szép a telt alak számodra ha ő nem fogadja el magát...ez kb mint az anorexiásoknál, hogy dagadtnak látja magát...a barátnőd meg csúnyának látja magát...és nem könnyű meggyőzni az ellenkezőjéről...lehet tennie kellene valamit, hogy megfeleljen magának...ha megkérdezed, hogy szerinte, hogy lenne szép mit válaszol?
2014. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyjon le ha nem tetszik magának, te meg ne akard ráerőltetni, hogy szerinted mi a szép.
2014. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha van hajlandósága fogyni vagy éppen fogyózik, akkor segíts neki ebben.

nekem az esett nagyon jól, amikor a barátom azt mondta, hogy számára így is tökéletes vagyok, és itt nem állt meg, hanem hozzátette, hogy de ha én változtatni akarok, fogyni szeretnék, akkor mindenben támogat és segít.

szerintem sokkal jobban esik, ha ezt hozzáteszed, mert megnyitod az utat afelé, amire ő is vágyik, nem csak az van, hogy "jó vagy így is drágám, fogadd el magad", hiába teljesen őszintén beszélsz.

2014. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deákné Vászna ***** válasza:
Látod kérdező, ha elfogadod úgy a nőt, ahogy van, akkor ráakarod kényszeríteni az akaratodat, ha nem fogadod el, akkor is rá akarod kényszeríteni az akaratodat! Női logika.
2014. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!