Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (inkább Nők) Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (inkább Nők) Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van a melóban egy kolegínám, aki már odakerülése óta húzza az agyamat. Kezdetben benne voltam a játékban és egyre jobban belemélyedtünk az ismerkedésebe, mind addig, amíg a vőlegénye meg nem fenyegetett, hogy mielőbb szakítsak meg vele minden kapcsolatot és maga a csaj is megkért, hogy többé ne írjak neki és ne is beszéljünk. Ok, nem tudtam, hogy van valakije, ezzel nincs is semmi gond, alapjáraton nem akarok szét***ni kapcsolatokat.

Viszont ami bosszant, hogy ezen incidens óta eltelt pár hét és a lány újra keresi az alkalmakat, hogy betaláljon valamivel, kihív ebédelni, sétálni, cigizni, állandóan hozzám búj, simogat és még hasonló dolgokat tesz, amitől olyan gondolataim támadnak, amiért már-már börtön járna, de ha az nem is akkor egy kiadós verés a barátja részéről mindenképp.

Miért? Miért? Miért kell így húzni az ember agyát? Miért kell felhúzni ha egyszer ő is és én is tudom, hogy ő tiltott gyümölcs?


2015. márc. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy ne ribiskedjen és ne törödj vele. biztos jól szórakozik.
2015. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiúságból és/vagy egy gonosz kis ribi lehet, ha megveretne a vőlegényével.
2015. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy szexelni akar veled,csak fel hogy megtudja a pasija.Miert nem kerdezed meg tole ,te most szivozol velem es ezen te jol mulatol?,vagy csak arra utazol hogy szetkefeljem az agyadat.Elmondasod alapjqn csak kefelni szerete veled aszthiszem.
2015. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, nem tiszták a szándékai.

Tartsd távol magad tőle, és vigyázz, mert hazudhat a párjának is (bosszúból).

2015. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!