Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az interneten képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az interneten képesek vérig sértődni a legjelentéktelenebb dolgon is, a magánéletben viszont egyből megértik a viccet, ügyesen reflektálnak, bekapcsolódnak a játékos csipkelődésbe. Hát ez meg hogy lehet?

Figyelt kérdés
Csak én tapasztalom az internetes nők részéről ezt a savanyúságot? Egy aprócska vessző-, szóköz-, ékezethiba, és már a kaszást is bаszásnak olvassák. Komolyan. (Mellékelve írtam egy egész hosszú regényt is szépen kifejtve, de mivel gyűlöltök olvasni, így delete!)
2016. ápr. 11. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Az internetes beszélgetés abszolút passzív.

Személyesen hallani a hangsúlyt, az arckifejezést nem mindegy.

2016. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Más a netes írás és az élőbeszéd, ennyi.

Neten ha valami olyat monda az illető, elég letiltani.

2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Én élőben is ezt tapasztalom bezzeg ha az exvizilabázó haverom benyög bármilyen baromságot azon azonnal kuncognak. Sajna nem vicc :D

Hatalmas helyesírási szótár mindegyik egyébként és elvárják hogy minimum írói pontossággal fogalmazz ez már feltűnt nekem is. Cserébe persze szokás szerint semmi még csak ezen a szinten sem ...

2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Az elsővel egyetértek, és kiegésziteném azzal, hogy az sem mindegy, milyen kapcsolatban vagytok... én pl. szívesen veszek bókokat, vicces beszólásokat a kollegámtól, mert olyan a kapcsolatunk, belefér. Tudom és érzem, hogy tényleg csak vicc. De ha egy idegen nyomatná ugyanazt, egyesével nyeletném le vele a fogait.
2016. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A szavak a kommunikációban az információ kis %-át tartalmazzák. A többi a testbeszéd, hangsúly és hasonlók.
2016. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3: Abszolút kedvencem, amikor hathatós érvek hiányában a nyelvtan-nácivá átvedlő leányzó a korrigáló mondatában vagy három helyesírási hibát vét.
2016. ápr. 11. 20:49
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Neten nehezebben jön át az irónia. Nem látod, hogy a másik fél most komoly fejet vág vagy épp fülig ér a szája, nem látod a testbeszédét - csak egy szöveget. Aztán abból vagy ki lehet érezni a szándékot, vagy nem.

Ha nem ismerem az illetőt, aki poénkodik velem neten, akkor sokszor én sem tudom mire vélni, hacsak nem érzékelteti valahogy írásban, hogy ez bizony poén. Pedig egy viszonylag olvasott embernek tartom magam.

Úgyhogy valószínűleg ezért.

Ha anno nem neten flörtöl velem egy srác, hanem többször tudunk találkozni, akkor valószínűleg már négy éve együtt lennénk.

Úgyhogy szerintem nem savanyúak, csak nem tudják eldönteni, hogy ez most poén. Én is ugyanezt tapasztalom mindkét nemtől :)

2016. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
"csak nem tudják eldönteni, hogy ez most poén" Érdekes én el tudom dönteni íráson keresztül is pedig nem vagyok egy iq150 igaz nő sem... :D
2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Észrevételeim szerint úgy alapjába véve a srácoknak (az internetezőkről beszélek) nagyon hamar leesik a vicc mindenféle ágazata, rögtön megértik a poént, legyen akármiről is szó. Bizton állítom, elég sok férfi nagyon jó humorérzékkel rendelkezik, ennek alátámasztására belinkelhetném a magyar perverz pap, vagy éppen a trollkodós futball FB-oldalát (szándékosan nem írtam ki a nevüket, mert már törölték emiatt néhány hozzászólásomat), ahol a poénos kommentek szinte 100%-át férfiak pötyögik be.


Tehát akkor most ki mit ért félre, és ki nem ért semmit? :D

2016. ápr. 11. 20:52
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

A nők ehhez is pontosan úgy állnak hozzá mint mindenhez egy férfiben:


If férfi gazdag && sikeres && jól néz ki && hatalmas

then lány.nevet();

else lány.megértődik(); lány.szánakozik(); lány.puffog(); lány.nemnevet();

end;

2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!