Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők az interneten képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az interneten képesek vérig sértődni a legjelentéktelenebb dolgon is, a magánéletben viszont egyből megértik a viccet, ügyesen reflektálnak, bekapcsolódnak a játékos csipkelődésbe. Hát ez meg hogy lehet?

Figyelt kérdés
Csak én tapasztalom az internetes nők részéről ezt a savanyúságot? Egy aprócska vessző-, szóköz-, ékezethiba, és már a kaszást is bаszásnak olvassák. Komolyan. (Mellékelve írtam egy egész hosszú regényt is szépen kifejtve, de mivel gyűlöltök olvasni, így delete!)
2016. ápr. 11. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Internetes nők.


Hidd el, ha nem torz mintából merítesz, rájössz, hogy ez totál nem nemfüggő. De neked hiába is mondanám.


(ja, nem vagyok nő)

2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
És igeeeen, indul a nőfikázó fórum! Hajrá-hajrá, ha már az élőben nem tudjátok kiélni magatokat... :P További jó szórakozást! ;)
2016. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#10: Tessék! Zseniális hozzászólás. :D Mint amatőr szinten a programozással ismerkedő alak egyből megértettem. De nagyon még programozási ismeret sem kell hozzá, hogy a struktúrát megértse az ember. Vajon egy nőnek is leesne?
2016. ápr. 11. 21:02
 14/21 A kérdező kommentje:
#11: Őszintén szólva nőt még nemigen láttam közösségi oldalakon, fórumokon, bárhol humorizálni. Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy elvétve azért akadnak. Nagyon elvétve. Tehát akkor mégis miből kéne mintát vételezni, ha vizsgált anyag sem létezik? Én úgy érzem, nemfüggő.
2016. ápr. 11. 21:07
 15/21 anonim ***** válasza:
10es Sírok :D
2016. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én meg láttam. Na ilyenkor mi van?
2016. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Költőnő? ***** válasza:
40%
Értős csak épp fasság xd
2016. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ~OnLány~ ***** válasza:

Én sem értem mindig a vicceket,főleg nem neten.Látnom kell az arckifejezését,hogy mosolyogva adja elő,vagy inkább piszkálódni akar és sértegetni.Nálam sem mindegy.


Én még élőben is könnyen megsértődöm(sajnos...ezt tudom magamról),de nem tehetek ellene.Hát még akkor neten.Ilyenkor csak vagy nem reagálok,vagy..nem is tudom..inkább csak nem reagálok. :D

Szeretek csipkelődni,de csak amikor már be vagyok zsongva,meg persze élőben,amikor látom a reakciókat és ő is látja,hogy mikor nem érzem már a viccelődést viccelődésnek.

2016. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az Interneten tényleg nem látjuk, halljuk a hangsúlyt. Elő lehet adni egy csipkelődő poént olyan bájjal, hogy élőben elnevetem magam rajta, de neten ez nem jön át... gyakran tűnik úgy, hogy direkt sértegetni akar a másik, és odabiggyeszt egy smiley-t mögé, hogy ne legyen jogunk rajta megsértődni. És ezek a poénok az esetek többségében nem is annyira viccesek és tényleg bunkók (most ami ilyen az eszembe jutott a legújabbak közül, az hogy egy fórumon olvastam, hogy egy nő felháborodott, amiért egy áruházban a biztonsági őrnek megtetszett, és simán hozzájutott az adataihoz... erre mi az első komment? Hogy hahaha, ha a tulaj tette volna, akkor már szaladna is le a bugyi... smileyface ide, oda, ez baromi bunkó beszólás, és tényleg csak az mentheti meg, ha halljuk hozzá a hangsúlyt... de persze könnyebb azt mondani, hogy aki ezen megsértődik, az egy humortalan p.csa). Meg az a másik része, hogy én speciel neten nem szoktam ismerkedni, szóval bárki, akinek itt válaszolok válaszfolyamon keresztül, azzal egyszer beszélek... akkor meg nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csipkelődhessen velem, mert azt én csak olyan emberektől hagyom, akiket ismerek. Nyilván ha már beszélek vele élőben, akkor már ismerem (igen, a vmilyen határon túlmenő poénkodást ismerkedés első napján sem viselem el pasastól, mert még nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt megengedhesse magának). Ha vki ezért fap.nának tart, hát legyen. Nem az én bajom.
2016. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 GipszI ***** válasza:
#19: Az a sztori volt a homár blogon is, az általad jelzett poén szerintem egyáltalán nem poén (legalábbis nehezen tudok olyan kontextust elképzeli ahol en viccesnek tartanám azt a beszolast)
2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!