Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok elmondaná, hogy 3x annyi kapcsolata volt (szex is) mint amennyit korábban el mondott?

Figyelt kérdés
nem akarta tovább magában tartani, több éves házasság után
2016. ápr. 12. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Elmondanám neki, hogy nekem meg 5x annyi volt, mint amennyit bevallottam eddig.
2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmit, nem érdekel, hány nővel volt előttem.


Fogalmam sincs a férjem exeinek (pláne futó kalandjainak) a számáról, a fontosabb kapcsolatok megemlítésre kerültek sztorizás közben, de igazából sosem tartottam ezt olyan témának, amit egymás orrára kéne kötni.

2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30 nő volt előttem. Én vagyok a csúcstartó 6 évvel. El is vett. Elsőként. Nem érdekel, hogy mi volt előtte, van viszonyítási alapja, mégis én vagyok a nyertes. :D
2016. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén... Ez változtat bármin is?
2016. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem sok novel volt, en pedig meg ennel is tobb pasival, mindketten gyorsan eltunk es egyikunket sem csinal abbol ugyet h kinek hany partnere volt elotte, leven nem szamit. Nekem mindig az a furcsa, ha valaki ezen rugozik, mikozben semmi jelentosege:-)
2016. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, mi volt előttem, a jelen számít, és ha velem van és velem tervez a továbbiakban is, mit számít, hányan voltak azelőtt?
2016. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mert akkor volna párom.
2016. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Őszintén szólva nem érdekelne, nem volna gond, kivéve, ha el akartam volna venni a lányt, ugyanis nem vennék el olyat, akinek 5-nél több partnere volt előttem.

Azokból sosem lesz normális, alázatos, odaadó feleség.

2016. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:

"akinek 5-nél több partnere volt előttem.

Azokból sosem lesz normális, alázatos, odaadó feleség."

Érdekes hozzáállás.

Ha troll vagy jól csinálod :)

2016. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, Bence, tényleg így gondolom.

Eddig mindig, kortól függetlenül, azok a barátnőim voltak kellőképp odaadók, nőiesek, tiszteletteljesek és alázatosak, akiknek kevés partnere volt előttem.

Sokkal élhetőbb társaság és jobban el tudom velük képzelni az életem.

Aki több fas.t fogott, mint kilincset, abból lett a hárpia, a féltékenykedő, az önmagával elégedetlen, a nem bírtam ellenállni-féle, az testképzavaros, a facebook-bitch, a feminista, az egoista.

Nincs velük sem semmi baj, mert rövid távon és laza kapcsolatban nagyon jól meg lehet lenni velük, de hosszabb távra soha nem fogok felvállalni egy ilyet sem.

Valahogy a sok farok "elrontja" őket.

Nem tudom, hogy miért.

2016. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!