Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon duci, kövér lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon duci, kövér lányok (kép) ti veletek hogy érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ilyesmi testalkatú lányokra gondolok...

[link]

[link]

[link]

[link]


A kérdésem kicsit hiányos, így pontosítok!

Rendes normális 20 éves fiú vagyok. A lányok is ragadnak rám, de én a telt lányokért vagyok oda nagyon. :D A kérdés az, hogy a duci lányok akikkel találkoztam nem nagyon szeretnek ismerkedni. Mintha nem is akarnának senkivel semmit. Én jól kijövök velük. De nagyon lehet látni rajtuk, hogy sokkal zárkózottabbak és úgy nézem félnek egy kapcsolattól. Tényleg ez az igazság lányok?

Esetleg valami tipp hogyan kezeljem a dolgokat, ha tényleg szeretnék velük komoly kapcsolatot.



Előre is köszönöm a segítséget!!!



2016. ápr. 12. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

#1 - Na te is Alpárból származol...


Amúgy az ilyen csajoknak csakis a vékony srácok jönnek be. Áj mín: veri vékony srácok. Meg a négerek...

2016. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Először csak barátkozz, óvatosan. Ha így szimpatikus vagy, elkezdesz puhatolózni, van-e barátja.

Ha nincs, elhívhatod egy kávéra. Elhintheted, hogy te odavagy ezért az alkatért, de (és ez fontos!) a belső is vonzó. Mondd hogy kedves, vicces, bármit, ami tényleg! tetszik benne.


Az velünk a baj, hogy olyan sok bántást és gúnyolódást kell elviselni, hogy egyszerűen nem hisszük el, ha valaki tényleg érdeklődik irántunk. Azt hisszük gúnyolódik, mindjárt jönnek a haverjai és jót röhögnek.

Rettentő sok gonoszságot el kell viselni, és az ember ezt már úgy megszokja, hogy mindenkitől ezt várod. De ez nem azt jelenti, hogy jól is esik.


Ezen a "védekező mechanizmuson" kell magad átverekedni. Be kell bizonyítani, hogy neked ő tényleg tetszik.


A másik, amiről meg kell győznöd, hogy nem csak szexre kell.

Egy formásabb, csinosabb duci csajt sokan kipróbálnának !egyszer!. És azt hiszik, hogy biztos bármire rábukik, úgy várja hogy végre valaki megdugja. Borzasztóan vulgárisak és bunkók tudnak lenni egyesek.

2016. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Azért ezek nem a formásabb csinosabb duci csajok.. Akiket linkelt azok az erősen túlsúlyosak. De ettől függetlenül egyetértek az előttem szólóval. Bár én nem vagyok kövér.
2016. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2-nek.

Hülyeséget ne terjesztenél legalább...

Nekem pont a macis alkat tetszik: nálam legalább egy fejjel magasabb, széles vállak, nagy karok. :)

Ne nézzek már ki mellette úgy, mint egy hegyomlás. ;)

Párom cirka 30 cm-rel magasabb, 10 kg-mal több, és simán fel tud emelni. Nem vékony, maradjunk annyiban. :D És nem is fekete.

2016. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várok!!!

Az elsőnek mondom, hogy egy kis tiszteletet adjon már az embereknek, mert így mindenki egy trógernek fog tartani. Lehet bárki 130kg is úgy hogy teljesen normális ellentétben az ilyenekkel. Legjobb példa erre te vagy aki ilyen szemétségeket ír másokról unalmában.

Mindenkinek van egy ízlése. Szóval egyáltalán nem mindenkinek jönnek be a csont sovány vékony lányok.

2016. ápr. 12. 17:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A maäsodik kajak bejön :D
2016. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Harmadik:

Valami ilyesmi módon próbálkozok. Bár lehet kicsit gyors vagyok. :D Lehet ez is a gond. PL van hogy beszélgetünk sok alkalommal, dicsérgetem, hogy tetszik, stb... Randira viszont nemet mond, bár mint írtam eléggé hamar szoktam randira hívni valakit. XD

2016. ápr. 12. 18:00
 8/20 A kérdező kommentje:

Ám ha valaki szeretne ismerkedni...

Szabolcsi 180cm 70kg körüli vagyok. (20/F)

2016. ápr. 12. 18:11
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Velem csak úgy lehet, ha már van egyfajta "baráti" viszony köztünk. Zárkózott voltam világ életemben...és hiába bókoltak/bókolnak, örülök neki...de ettől még nem támad kedvem rögtön randira is menni. :)

Egyébként meg valamelyik hozzászóló írta, hogy a duciknak csak a vékony pasik jönnek be. Ez nem igaz. Én is cáfolom. ;)

2016. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De meglepő a kérdező adatai. Csontváz srác - BBW csaj kombó lesz ez megint.
2016. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!