Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat hogy működik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat hogy működik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszát várom aki nem párkapcsolatban élnek hanem csak összejárnak egy fix emberrel.


Milyen gyakran találkoztok?

Minden nap beszéltek?

Együtt aludtok?- ha nem hány órát vagytok együtt mielőtt hazamegy a másik?

Mi éreztek a másik iránt?

Hiányzik a másik ?

Szakítás után ex-el voltatok már ilyen helyzetben vagy csak olyan emberrel akivel meglett beszélve hogy sose jöttök össze?



2016. ápr. 12. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sehogy se.
2016. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

nem jól.


-heti párszor

-igen, volt mikor pár óránként fel is hivott, de fix hívások voltak, kb napi 4-5

-igen. volt mikor hamar elment, volt mikor délután

-szerelmes voltam.

-egyértelmű :)


azt hozzátenném,hogy ő, bár tök úgy viselkedett, és hangoztatta, hogy szeret blabla, mégsem akart rendes kapcsolatot,illetve hol akarta, hol ellökött. tehát az enyém teljesen bonyolult lett, végül abbahagytam a dolgot.

2016. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Hogy mukodik? Felhívás felmesz dugtok haza mész. Mit kell itt nyalni falni egymást?
2016. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Húszas éveim elején volt ilyen kapcsolatom. Heti egyszer találkoztunk, akkor ott is maradtam reggelig, azon kívül nem beszéltünk. Nem hiányzott, mert nem voltam szerelmes belé.
2016. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Két évvel ezelőtti szexkapcsolatról tudok beszámolni, azóta nem volt újabb.

1-2 hetente egy alkalommal találkoztunk. Nem beszéltünk minden nap, csak a találkozás előtt egyeztettünk időpontot. Volt olyan, hogy együtt is aludtunk, több alkalommal. Amikor nem, akkor 3-4 órát töltött nálam.

Semmi komolyabb érzésünk nem volt egymás felé. Amikor hiányzott (nem a személye, hanem a társasága), akkor kerestük egymást. Ex-szel nem, kizárólag erre a célra jöttünk össze.

2016. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
A szexkapcsolatnak nem vagyok híve, csak szeretőm van néha. Heti 1-2 délután az, amit együtt szoktunk tölteni. Eleinte mindig gyakrabban beszélünk, később ritkábban, mert félévnél tovább egyikkel sem folytatom a viszonyt.
2016. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Én régebben voltam így.

Hetente kétszer találkoztunk.

Nem beszéltünk minden nap.

Nem aludtunk együtt, változó, hogy hány órát voltunk együtt.

Nem voltunk szerelmesek, de kedveltem, nem csak a testét...tehát bírtam mert jófej volt.

Nem hiányzik különösebben, ritkán gondolok rá.

Olyan volt, hogy szakítás után néhányszor szexeltünk, de az nem volt kimondottan "szexkapcsolat", csak az a néhány alkalom.

2016. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első eset:

-heti 2 kb.

-írogattunk 1-2 naponta, telefonon ritkán

-volt, hogy együtt aludtunk

-én szerettem, de csak titkon, sajnáltam, hogy nem lehetek az övé, s ő az enyém, a korkülönbség volt a bökkenő, valamit tán ő is érzett

-nagyon hiányzik a mai napig, sajna néha még megkísért, volt hogy újra "összejöttünk"


Második eset:

-heti 1-2 kb.

-heti egyszer beszéltünk telón

-sosem aludtunk együtt, 2-3 óra együtt

-kedveltem, de nem tiszta szerelemmel, mert az a másik iránt volt meg, valamint ez az illető foglalt volt... ő sem sokat érzett irántam szerintem

-hiányzott a szex, meg néha ő maga is, mert aranyos volt velem

2016. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
44%

Milyen gyakran találkoztok?

Minden nap beszéltek?

Együtt aludtok?- ha nem hány órát vagytok együtt mielőtt hazamegy a másik?

Mi éreztek a másik iránt?

Hiányzik a másik ?

Szakítás után ex-el voltatok már ilyen helyzetben vagy csak olyan emberrel akivel meglett beszélve hogy sose jöttök össze?



Heti 2, de van, hogy két hetente 1.

Nem beszélünk minden nap. Kedvelem, de nem szeretem, hogy hiányozzon.

Nem akarok vele aludni, de volt olyan szexkapcsolat, akivel szivesen.

Változó, hogy mit érzek. Mivel több szexkapcsolatom volt már. Az egyiket szerettem, a másikat csak kedveltem. A jelenlegit épp lecserélném.

Többször voltam exekkel.

2016. ápr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mi heti 2-3x találkoztunk, szinte mindig estére mentem, szexeltünk, reggel meg elmentem vagy másnap délután. Telefon minden nap volt többször is.

Nekem hiányzott, mert bár külsőre nem tetszett, meg elég érdekes stílusa is volt, de az ágyban a legjobb volt és akkor az a helyzet nekem nagyon tetszett.

Mivel érzelmek nem voltak, ezért hamar vége is lett, mert bár ez a dolog nekem akkor nagyon bejött, de nem tudtam már csinálni. Rájöttem, hogy nekem olyan nő kell, akivel érzelmileg is együtt tudok lenni.

2016. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!