Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb esely van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb esely van arra, hogy konnyebben elfelejts valakit, ha konkrétan tudtodra adja, hogy nem akar semmit tőled?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha pl a férfi viselkedese ellentmondásos és tényleg nem tudsz eligazodni rajta.. Szembesiteni felsz meg megalazo is. Így non stop agyalsz.. De vajon időt nyerhetunk ha kerdore vonjuk?...
2016. ápr. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolut, ha kozli h nem akar semmit akkor siman tullepek, viszont ha semmit nem mond akkor azon agyalok h ez most igen vagy nem:-))
2016. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, szóval te vagy a lány és le akarod pattintani őt?


Azért csináld majd érzéssel. A legtöbb nő elég ádáz tud lenni azzal a férfival, akit nem tart a "kategóriájának".

Van az a mondás, hogy mindennél többet árul el az emberről, hogy hogyan bánik azzal, akivel nem kell jól bánnia...

2016. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En vagyok a nő és a férfin nem tudok eligazodni.. Engem nagyon érdekel ő, de mivel ellentmondásos a viselkedese valószínű csak játszik, ezért jön kepbe a felejtes resze
2016. ápr. 12. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, nem tudok olvasni.

Sztem igen, nyugodtan szembesítsd a kérdéssel.

Meglehet ő sem tud dönteni és így majd megteszi.

2016. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De vajon időt nyerhetunk ha kerdore vonjuk?..."


És hogy jön ide h időt nyerni, mikor azt akarod megtudni tőle h akar e vmit tőled?


A másik, ha a nők nem bonyolitananak mindent meg és inkább nem gondolkodnának (olyan bonyolultan), akkor bizony könnyebb lenne veletek kommunikálni.

2016. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!