Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány válasza érdekel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány válasza érdekel! Ti mit gondoltok erről az elvárásról?

Figyelt kérdés

Itt egy leírás egy 24-5 éves srác elvárásairól egy nő fdlé egy párkapcsolatban. Nektek mi a véleményetek erről? Kort is írjatok!



Szabadon jon megy csinal amit akar ha elvegezi mellette az otthoni teendoket. Termeszetesen mindig beszámol h hol van meg kivel, nemis kerdesre hanem magatol. Megvehet bármi aprosagot amit akar de ha vmi koltsegesebb azt elobb elmondja nekem h megbeszeljuk. Főz rendesen es elvegzi a hazimunkát. Ha meccset akarok nezni nem zavar kozben hanem megvarja a szunetet. Nem vehet fel olyan dolgokat amikbol mindene kilatszik. A csaladi fontos dontesekben mindig megkerdezem a velemenyet es ö is az enyemet. Ha vmire azt mondom h nem, akkor nem csinalja meg. Nyilvan nem fogom sok dologra ezt mondani. Ha el akarok menni vhova haverokkal v kantábor v akarmi akkor nyilvan nem mondhatja h nem mehetek, ha van vmi pont akkor halaszthatatlan amihez kellek akkor azt megbeszeljuk es megegyezunk. Elmehet bulizni hetente, de fel orankent jelezzen hogy mivan vele hol van. Szoval tomoren szabad kezet kap minden dologra amit akar de nyilvan felugyeletem van es veto jogom ami nagyon nem tetszik.

Bulizni is barmikor elmehet, de ooyan felorankent jelzi hol es kivel mit csinalnak.



2016. ápr. 12. 21:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
A seggedet ne nyalja ki?
2016. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Jaj te gyerek de gáz vagy.. 😁
2016. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

Neked nő kell vagy rabszolga ?


Mekkora egy címeres f_sz vagy te kérdező :D

2016. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Haha, sosem kéne ilyen ember.
2016. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
98%

Tuti, hogy troll vagy. :D


De ha mégsem, én összejövök veled egy hétre, megtanulod, hol lakik az atyaúristen és hogy ki fölött uralkodj. :)

2016. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
24%
Ügyes troll :)
2016. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

#4 https://www.youtube.com/watch?v=bY8qCcz4BhU


Kérdező, te se vagy normális. Most keménykedsz, de a vége úgyis az lesz, hogy a nejed egy sárkány lesz és Te fogsz engedélyekért pitizni, mint a legtöbb férfi és ha késel akkor koppan is a kobakodon a sodrófa cirógatóan.

2016. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem troll. Egy haverom irta ezg, amikor probaltam a temat boncolgatni... nekem 5 eve van baratnom, neki 5 honap volt a leghosszabb (talan masodik)kapcsolata, viszont rengeteg lannyal is erkedik, es siman megszediti oket eleinte, sokukkal csokolozik csakugy
2016. ápr. 12. 22:05
 9/48 anonim ***** válasza:
Jó kifogás.
2016. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%
Sose kellene egy ilyen beteg diktátorszerű figura :D Elképesztő mit el nem tűrnek egyes nők.
2016. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!