Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitívan vehette a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívan vehette a lány?

Figyelt kérdés

Korábban volt köztünk egy nem jól sikerült kapcsolat.Most pár hónappal később egyik reggel felhívott és elmondta hogy járt az utolsó kapcsolatával(pasi+anyja ki akarták használni).Rá 2-3 napra írtam neki hogy még szeretem.Aznap délután felhívtam ő kinyomta a hívásom utána kérdeztem meg üzenetben hogy "Ugye nincs harag?" válaszolt is rá hogy NINCS


Remélem jól érzem hogy lehet belőle újrakezdés...


2016. ápr. 13. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Számomra ebből a Napnál is világosabb, hogy ebből nem lesz semmilyen újrakezdés, sőt.
2016. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből tutira nem lesz újrakezdés.
2016. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnik úgy. Szerintem csak mint barát gondolt rád, és szeretett volna gyónni. De az alapján, hogy kinyomott, nem számítanék sokra. Persze te ismered, szóval, ha szerinted ez jó, akkor rendben. A Nincs azt jelenti, hogy te bocsánatot kértél, amiért letámadtad azzal, hogy még szereted, és megbocsájtott, nem fogja felhozni, de azért majd távolságtartóbban fog reagálni.
2016. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!