Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőcsábászok miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábászok miért nem tudják mennyi az elég?

Figyelt kérdés

Miért kell folyamatosan hódítaniuk? Mitől lesz ilyen egy ember?

- korábbi lelki sérülések?

- genetika?


2016. ápr. 13. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés.

Az én vérmérsékletem és túlfűtöttségem alapján született nőcsábász.. lennék, vagyis lettem volna.

Akik azt tapasztalják, hogy a nők maguk kezdeményeznek nekik, azok elkezdenek nagyon bátrak lenni a területen(hisz nincs kockázat, ha nincs veszteség, márpedig hiába küldene el bármelyik nő, ha tudhatom, hogy máris lesz utána önként jelentkező).

Idővel pedig a vadászat, szokás szerint, adrenalinfüggést okoz, amit megszokhat az agy és csak jóval nagyobb adag adrenalinnal tudja lecsillapítani a vágyát.

Ugyanez hajszolja a hegymászókat egész a halált jelentő legveszélyesebb csúcsokig.

2016. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont attól nőcsábász, hogy bele van épülve a személyiségébe az, hogy neki senki se az utolsó.

Szerintem ez egyáltalán nem olyan jó tulajdonság, mint aminek érzik azok, akik ebben vannak.

Mert nem mernek megállapodni. Nem feltétlen a másik miatt, gyakran azért mert nem érzik magukat elég jónak valaki mellé hosszú távra.

Annyi ribizlivel is voltak már, hogy nem mernek megbízni a nőkben, ami lássuk be érthető indok.

Első sorban azonban lelki sérültek, a felelősség kerülése a jele.

2016. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fáj hogy még téged senki nem próbált befűzni. Ne irigykedj a bögyös szép lányokra.
2016. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőként válaszolok ezt vedd figyelembe. Szerintem még az is lehet az oka, hogy önbizalomhiányuk van és kell nekik a folytonos megerősítés, egónövelés.
2016. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as! Miből gondolod, hogy nem egy ilyen férfival volt dolga és azért keresi a válaszokat? A nőcsábászok ízlése is különböző, hajthatnak különböző típusú, kinézetű, kisugárzású nőkre.

Szavaidból ítélve, te a mell alapján osztályozol egy nőt, így nálad is komoly önbizalommal kapcsolatos gondok lehetnek, akár férfi vagy akár nő.

4-es voltam.

2016. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak!
2016. ápr. 13. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a nők igénylik ezt és hagyják. Ennyi. Kereslet van rá és ők adják a kínálatot.
2016. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a nőcsábászok között több a meleg (vagy bi, többen vannak akik jó pár év után jönnek rá, hogy ja ők melegek, szóval azért gyanús). Nem tud hosszútávú tartós kapcsolatot kialakítani, mert nem vonzza a párja, ezért a vonzalom nélkül nem működnek a kapcsolatai (csak amíg tart a megszerzés izgalma?).

A párjuk ugyanis érzi, hogy nem felel meg neki és egyre inkább elhidegülnek egymástól a sok ki nem mondott feszültség következtében.

2016. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as

Remélem ezt komolyan gondoltad, mert viccnek kissé durva lenne.

Szóval aki nőcsábász az homokos?

Úgy, alles zu?

2016. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es!

Szerintem lehet abban valami, amit a 8-as írt. Én is olvastam már ilyet, hogy a homoszexuálisoknál gyakori a promiszkuitás. Meg olyan homoszexuális férfipárt is ismertem, ahol mindkettőnek volt saját családja, meg időnként csajozgattak, de nem maradtak meg senkinél az ellenkező nemből, így igazából mindig visszatértek egymáshoz.

4-es voltam.

2016. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!