Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nagyon vonzódnak egymásho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagyon vonzódnak egymáshoz, de nem tudják úgy szervezni az életüket, hogy soha többé ne találkozzanak, előbb-utóbb összejönnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egyik fél sem független, emiatt nem lenne illendő összejönniük.

Van olyan pont, amikor már nem tudnak ellenállni?


2016. ápr. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem vannak olyan emberek akik meg tudják állni, és vannak olyanok akik meg nem. Az utóbbiak vannak többségben.
2016. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Mindketten foglaltak voltunk, kollégák voltunk. Végül csókolóztunk, nem sok híja volt a szexnek, megtehettük volna abban a helyzetben...feljött a téma előtte is már. Most majd randizunk.:-)
2016. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindketten igyekeznek ellenállni és egyik sem keresi vagy teremti szándékosan az alkalmakat ahhoz, hogy négyszemközt legyenek, akkor szerintem lehetséges az, hogy el tudják húzni odáig, hogy a vonzalom csökkenni kezd legalább az egyik félnél. Vagy megszűnik a találkozási felület, mondjuk ha együtt dolgoznak, akkor kilépés vagy áthelyezés történik.

De ez teljesen egyéni szerintem. Attól is függ, kiben milyen erős a vonzalom, a meglévő párkapcsolatuk mennyire fontos, kockáztatási hajlandóság, befolyásolhatóság, stb.

2016. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha kettőjük vonzalma csak egy "eszköz" az élet kezében, hogy felhívja a figyelmüket valamire, akkor el tud halni a dolog, ha viszont ők a nagybetűs IGAZI egymásnak, akivel minden klappol (tudom, hogy ebben nem hisz mindenki, de nem is tapasztalja mindenki meg), akkor nem biztos, hogy nem jönnek össze mégis, minden látszólagos akadály ellenére.

Pl. az egyik nagyapám nagymamámért kilépett az addigi tartós kapcsolatából (nekem úgy mesélték, hogy a lány már menyasszonya volt, de nyilván igazolni nem tudom, mert én akkor még pajzán gondolat sem voltam), nagymamám mellett pedig egy életre kitartott, és nem volt más.

2016. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erős a vonzalom, és mint ember is szimpatikus, az idők végezetéig nem lehet ellen állni. Nem feltétlenül kell szexre gondolni, de fel fogják hozni egymásnak a témát, nem tudják kikerülni a közeledés valamilyen formáját, mindig lesz egy erős feszültség, előbb vagy utóbb testiség is lesz. Idő kérdése.
2016. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!