Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában úgy oldják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában úgy oldják meg a szülőktől való leválást hogy odaköltöznek egy lakással rendelkező férfihoz? Ezért olyan fontos hogy a leendő pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés

Tehát a pasi dolga lényegében az hogy megteremtse a lakást, az életteret, a nő meg belesétál a készbe?


Miért ez a sors van elrendve a férfiaknak?


2016. ápr. 14. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy részük még így se tudja megoldani a szülőről való leválást, mert ha valamit nem tud, akkor egyből kit hív? Naná, hogy anyucit!
2016. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Balázs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Igen a mi dolgunk ezt megtenni,megteremteni a feltételeket,hiszen mi vagyunk a férfiak.

Ez az élet rendje,őskorban is ez ment.

ÖSZTÖN.Hadakozhatsz ellene,de olyan mint a gravitáció,hisztizhetsz ha kiugrasz leesel.Ez van ember fogadd el ehhez alkalmazkodj.

2016. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért kicsit összetettebb.


Igen, vannak ilyen nők, akik erre várnak, hogy más megteremtse helyettük a jólétet. De vannak ilyen férfiak is. Manapság inkább a férfiakon látom, hogy nehezebben válnak le az anyjukról. Inkább várnak az elköltözéssel addig, amíg nem lesz komoly kapcsolatuk, nehogy mosni, főzni, takarítani kelljen magukra. A nőket ebből a szempontból önállóbbnak látom, persze általánosítani nem lehet.


Viszont konkrétan az én esetemben a férjemmel közösen teremtettük meg az otthonunkat. Ha ennyire számolgatni akarunk, én többet keresek, és több megtakarításom is volt a lakásra, szóval lényegében én jobban kivettem a részem ebből, de közös kasszán vagyunk, nem számolgattuk ez, ezt csak neked írom. A párom viszont ambíciózus ember, addig nem nyugodott amíg annyit nem keresett, hogy ha velem bármi történne, vagy lenne gyerekünk, nyugodt szívvel el tudjon tartani minket.

Ebben benne volt a féltése, a szeretete, az hajtotta előre, hogy biztonságot nyújtson nekem.


Szerintem sok férfit inkább ez hajt, nem pedig a sors.

2016. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pénz a lelke mindennek. Van pénz = költözés. Azért nem fogok albérletbe költözni, hogy havi 80-100 ezret fizessek egy lyukért ami sosem lesz az enyém. Akkor inkább gyűjtök lakásra.
2016. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel és a gyerekünkkel az "én" lakásomban lakunk pèldául.

Szóval nem, nem ez a sors van elrendelve a férfiaknak.

Csak kérdés, hogy egy anyagias szukát keresel-e, vagy egy életképes NŐT...

2016. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak annak van ez a sors kiszabva, aki hagyja.


Ha megteremted az egzisztenciát, akkor nehogy már hagyd, hogy valaki csak úgy beleüljön. Én elvárom, hogy a csaj ugyanannyit tegyen a közösbe, mármiről is legyen szó!

2016. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én például azt "vártam el", hogy közösen teremtsük meg, pl. nekem van egy kis házam, az exemnek volt egy telke. A kettőből némi hozzátett munkával már egész jó kis családi otthon lehetett volna, de az exem arra várt volna, hogy mindent készen kapjon. Ezért is ex.
2016. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom mondogatja, hogy majd el kell hurcolni a régi családi házukból a lomokat, és majd oda beköltözünk, már most bűntudatom van emiatt, szóval nem mindenkinek ez az álma..

Amúgy is több olyat látok, hogy a pasi képtelen leszakadni anyuciról.

Persze, vannak ilyen nők, az ő esetükben a válasz nagyon egyszerű: így kényelmes.

Nézd, a társadalomban még mindig az a kép van, hogy a férfi a családfenntartó, ő teremti elő az anyagi jogokat. Persze már nem minden családban így működik, de ez él a köztudatban, ezért "ez a sors van elrendelve" a férfiaknak.

2016. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3 arra nem gondoltal, hogy azert maradnak otthon mert nem akarnak 100 ezret kolteni csak a lakasra?


Az csak raadas ha csaladi hazban lakott.


En az erdo mellett laktam, a madarak csiripelesere kelte minden reggel. Meg mindig ott laknek, ha nem az orszag masik feleben talaltam volna meg a nekem valo allast. Szarasig vok penzel es ceges lakasom van, de hallgotom hogy fent megy a TV meg a szomszedba megy az ordibalas.


Ideje felebredni a teli alombol!


Vagy tul okosnak kepzelem magamat, vagy masok nem latjak a fatol az erdot.

2016. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem mondtam, hogy az a gond, hogy otthon vannak. Az a probléma, hogy közben nem önállósodnak. Még mindig anyu most, főz, takarít rájuk. Ez a gond.
2016. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!