Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gátló tényező lehet a köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátló tényező lehet a köztünk lévő korkülönbség gyerekvállalás szempontjából?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a szerelmemmel, pár hete eljegyeztük egymást. Én 26 éves vagyok, ő pedig 38. Mindenképpen szeretne gyerekeket, ahogy én is, de még nem most. Azt mondta, hogy nem akar sürgetni, de tartok tőle, hogy idővel ez mégiscsak zavarni fogja. Szerintetek?


26N



2015. febr. 20. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy ismerősöm 25 volt a párja meg 50, amikor összejöttek, 5 évre rá lett gyermekük. Soha nem volt gondjuk a korkülönbség miatt. A kislányuk már 20 éves, igaz az apuka már nem fiatal, de nagyon jól tartja magát, fiatalos, a mai napig dolgozik. A házasságuk is nagyon irigylésre méltó.
2015. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Anyagiak függvénye.
2015. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy az idő előrehaladtával mindkét nemnél vannak olyan tényezők, amik akadályozhatják a termékenységet. Ha szereted annyira, hogy csakis tőle szeretnél gyereket, én a helyedben nem várnék.

A férfiaknál ez elvileg nem annyira sürgető, de az én ismerősi körömben két olyan férfi is van, akik miatt végül a lombikprogram lett a megoldás. Az pedig nem vidám a nőnek sem.

Ha pedig úgy érzed valahol a lelked mélyén, hogy jön még jobb is, akkor egy napot se várj, hagyd el, mert a párod nem pazarolhatja az idejét már.

2015. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen értelemben nem gátló tényező. Egy 38 éves (mindegy, milyen nemű) ember a fiatal évei csúcsát érte el, amikor már érett is, energikus és erőteljes is: szvsz férfinél az optimális kor, hogy gyermeket akarjon. Teljesüljön a közös vágyatok. Neveljétek fel egészséggel.
2015. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!