Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt barátnőt kereső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt barátnőt kereső és siránkozó férfi miért hiszi azt, hogy normális és jófej srác?

Figyelt kérdés
Én szeretek ismerkedni, beszélgetni bárkivel. Miért gondolják egyesek, hogy csak a külsejük miatt nem találnak barátnőt? Amikor vannak nem felszínes lányok (mint én is), akik nem a külső alapján ítélnek és adnának esélyt egy kedves és normális fiúnak. Viszont, ha a külsőre fogják a sikertelenségüket, akkor sosem jutnak előbbre? Főleg, ha a belsőjükkel van gond! Egyesek mondják, hogy ők tényleg kedvesek, tisztelettudók, és még számos jó tulajdonsággal rendelkeznek. Közben pedig csak sajnáltatják magukat, siránkoznak.

2016. ápr. 14. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

Ez kicsit komplikáltabb, annál, hogy siránkoznak, sajnáltatják magukat.

Próbáltál már úgy élni, hogy se barátod, se kapcsolatod, se senkid... egy rohadt kedves szót nem kapsz senkitől hónapokon keresztül? Akik így élnek, azoktól ne csodálkozz a siránkozós viselkedésen.

Én erős vagyok már ilyen téren. Hozzászoktam a magányhoz, de ha rossz kedvem van, akkor ne várja már el egy nő, hogy legyen jó kedvem! Nekem nem lehet rossz napom? Legyek egy kész, tökéletes, biztonsági zóna? Ha valakinek rossz kedve van, meg kell vigasztalni. Legyél vele kedves, és már is nem lesz rossz kedve annyira, nem fog siránkozni... Ugye milyen bonyolult?

Hihetetlen, hogy ennyi empátia nincs sincs a nőkben. Ha viszont nekik van rossz napjuk, akkor követelik a kedvességet, a pasik meg alázatosan lesik minden kívánságukat, mert ők nem egy eltartott király macskaként viselkednek.

2016. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik itt csajoznak? Sok sikert nekik!
2016. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Nőként mondom,hogy igen is kettőn áll a vásár.hiába mennék oda olyanhoz aki szimpi,ha én nem jövök be neki.és ez fordítva.aki magányos,szeretetre és párra vár,de kétlem, hogy minden áron.egy kapcsolathoz kölcsönös vonzalom kell.illetve szerintem minnél idősebb és tapasztaltabb vki,annál óvatosabb.egy fiatal könnyen válogat,egy idős szerintem 2-szer is meggondolja hogy biztos ő lenne a megfelelő.ha vki sirámkozik azzan nincs gond,hisz kimutatja az érzéseit,csak szetintem ez nem tartozik mindenkire.
2016. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Munkatársaim szerint vagyok az. Meg én is próbálok úgy állni az emberekhez; ha má' nem vagyok se szép, se okos; akkor legalább normális és rendes legyek az emberekkel.

El ismerem hogy nekem a belsőmmel is gond van, mert gyerekes természetű és töketlen vagyok. De viszont a csajokra is ki vagyok akadva mert sok rendesnek tűnő leány sokszor olyan fószerekkel jön össze, akikre én még a tikok alol a tojás összeszedését sem bíznám rá.

2016. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a baj, h siránkozik. Az a baj, hogy közben árad belőle a nőgyűlölet és az általánosítás. A pasik közül hány szeretne új randit olyan nővel, aki pl olyasmit mond, hogy: "Minden pasi u.az.", "Minden pasi disznó", "Ostobák".. stb.?
2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
én tudom, h normális és jófej srác vagyok, néha elkap a hangulat és én is elkezdek siránkozni, nehogy kinézzenek a többiek, elég durva volt velem az élet, mindenhol kinéznek mert tökéletes a testem.
2016. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Én beszéltem vele 4-5 napot. Próbáltam megismerni. Ő viszont nem. A kérdésekre alig válaszolt vagy egyátalán nem. Engem nem akart megismerni. Csak folyamatosan ezeket a szövegeket mondta felváltva. Tudom, hogy mindenkinek lehet rossz napja, ez természetes. Emberek vagyunk, senki sem tökéletes. De amikor kb 5 dolgot tudok róla és 4. napja ezeket mondja, akkor csodálkozik valaki, hogy elmegy a kedvem tőle? Szerintem nem csoda!

Nem kell feltétlenül jó kedv állandóan. Komolyan is lehet normálisan és jól elbeszélgetni, élvezni egymás társaságát. Persze, ha szeretné!

2016. ápr. 14. 22:51
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

"Próbáltál már úgy élni, hogy se barátod, se kapcsolatod, se senkid... egy rohadt kedves szót nem kapsz senkitől hónapokon keresztül? Akik így élnek, azoktól ne csodálkozz a siránkozós viselkedésen."


Senki nem kényszerít arra, hogy így élj, változtathatnál rajta, ha tényleg akarnál.

2016. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
5%

#6-os nem unod még a provokáló kérdéseket? Fogadni mernék, hogy azt a kérdést is te írtad ki, meg ezt is.


"Csak folyamatosan ezeket a szövegeket mondta felváltva."

Szóval ismerkedni próbáltál valakivel, ő pedig folyamatosan napokon keresztül csak arról beszél, hogy minden nő felszínes, minden nő bunkó, stb.


Értem. Persze, teljesen reális, hogy egy nő szeretne megismerni egy férfit, az pedig megállás nélkül szidja a nőket, a nő pedig ezt napokon keresztül hallgatja. Aham, teljesen hihető történet.


Figyelj kérdező/#6-os! Nem tudom mi bajod van, ki bántott meg, de jó lenne, hogy ha ezt abbahagynád. Megállás nélkül osztod a férfiakat, provokálsz, hazudozol, de te ki vagy kiakadva azokon, akik itt sírják ki el magukat.

2016. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én provokálok? Ezen még mindig röhögök!

Ti vagytok azok, akik szana-széjjel savazzák a nőket és sírtok, hogy miért nem akar összejönni egy se...

Azért vagyok provokáló, mert eltér a véleményem a tiétektől?

Hát ez kész!

2016. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!