Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lenne a tökéletes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Beszélgettem ma az egyik fiú haverommal, nincs valami hű de mély barátság köztünk, de azért meg szoktunk beszélni ezt azt. Ma például sütizni mentünk, és egy nagyon mini sortot viselő csajszi kapcsán elkezdtünk dumálni, hogy neki milyen az "álomasszony", ahogy ő fogalmazott. Hadd írjam le, hogy miket mondott:

-min. 160, max. 180 cm magas

-magasságához mérten 19-20-as BMI-vel rendelkezik

-hosszú (akár seggig is) érő picit hullámos, vagy teljesen kivasalt haj, leginkább barna

-ovális arcforma, nem bumszli orral, nagy szemekkel, ízlésesen szedett szemöldök, telt ajkak, fehér, szép fogsor

-legyen dereka, enyhén szélesebb csípője

-C-D kosárméret (ezt én mondom, ő nem tudott számokat csak rámutatott az én melleimre hogy azok jók)

-ápolt körmök, de nem neonszínre lakkozva

-teljes gyantázás

-sportoljon (heti 4-5x minimum)

-állatszerető legyen

-rock zenét hallgasson

-tudjon főzni

-házimunkát szó nélkül végezzen

-legyen tanult, ambiciózus, intelligens

-beszéljen legalább 2 idegennyelvet

-legalább egy hangszeren tudjon játszani (vagy énekeljen)

-legyen egy mocsos kis qrva az ágyban


Szerintem emberünknek kicsit magasak az elvárásai... :D Nem ismerek nőt, aki megfelelne a kritériumoknak. Évek óta nincs is senkije, szerinte azért mert ő nem akar, szerintem viszont őt nem akarják...

Nektek is ilyen a tökéletes nő? Min változtatnátok?


18L



2016. ápr. 15. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes nő nem létezik.

Egyrészt, mert minden férfinak más tetszik, másrészt meg mert a férfiak is egymásnak ellentmondó igényeket támasztanak.

2016. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szóval akkor az illető szerint nem kell hogy hűséges legyen, amíg sportol, addig nem kell szexelnie, lehet néger is vagy sárga, nem kell hogy mosolyogjon, nem kell kedvesnek lennie, lehet pénzéhes, lehet hisztis, veszekedős, pökhendi, beképzelt, stb.


Hát szerintem egyáltalán nem olyan, mint leírtad. Nekem más szempontok játszanak.

2016. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy egy párkapcsolatban ezek közül kb. két szempontnak van igazán jelentősége. Annak viszont sokkal inkább, hogy a nő mennyire toleráns, megértő, elfogadó, hogyan kezeli a konfliktusokat, mennyire képes nyíltan és őszintén kommunikálni az igényeit.

Aki nem inkább EZEKET várja el egy kapcsolatban az idegennyelv-tudás és a hangszeres tudás helyett, annak nincs túl sok párkapcsolati tapasztalata.

2016. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztél egy ember véleményét, és abban a hitben vagy hogy az a tökéletes amit az az egy ember mondott? :D

Ahogy felettem is írták tökéletes nő nincs.


És olyan k'baszott sokan vagyunk, mindenkinek más az izlése.

2016. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elemezzük sorban:

1) Mivel én 180 vagyok, ne nagyon legyen 176 felett. Oké, randiztam már 180 centi magas lánnyal, nem volt rossz, de nem "ideális".

2) Nagyjából.

3) Igen.

4) Ez is.

5) Nem fontos.

6) Egy B és C közötti simán jó. Az alak számít.

7) Alap.

8) Hát, utálom a szőrt. Magamon is, lányokon is.

9) Sport? Ha amúgy jól néz ki, minek?

10) Mindenesetre ne kínozzon állatokat.

11) Zenei ízlés? Kit érdekel!

12) Ez nem árt.

13) Hát, ja.

14) A három nem mindig jár együtt, sőt. De igen, ez pozitívum.

15) Én beszélek hármat. Nem túlzottan érdekel.

16) Indifferens.

17) Ez fontos! :D


Találtam már olyan lányokat, akik nekem teljesen megfeleltek.

2016. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

'Tökéletes' jelző alatt az elképzelhető legjobbat értjük (mármint akinek van józan esze), így lehet bármennyi és bármilyen nehezen teljesíthető kritérium a jellemzèsèben, ha az illetőnek az a tökéletes, akkor az. Normális embereknèl ez nem esik egybe sem a minimummal, sem a megfelelővel (itt vannak kompromisszumok, mint egy átlagos kapcsolatban, míg a tökèletesnèl nincs rá szükség).


Szóval ne keverjük össze a fogalmakat. Nekem is van egy elképzelésem a tökéletes nőről, de nem azt hajukrászom kizárólagosan.

2016. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 90-ben született F.. ***** válasza:
76%

"beszéljen legalább 2 idegennyelvet" itt nevettem fel hangosan :D


Egyáltalán nincsen semmi ilyesmi meghatározva egy nővel szemben sem.

Legyen mebízható, őszinte és kellemesen lehessen vele beszélgetni. Ez a kiindulási pontom minden nőnél. Amennyiben ezek nincsenek meg, akkor szevasz.

Totálisan lekakkantom, hogy hány idegennyelven beszél vagy meddig ér a haja. A BMI száma is orbitális baromság.

A külseje és kisugárzása legyen számomra vonzó nem kell több. Ugyanúgy vonzanak az alacsonyabb hosszú hajú lányok és a magas rövid hajúak is.


A srác idióta és remélhetőleg idővel felnő (vagy olyan lesz, mint pár napja volt itt egy elvileg 24 éves úriember, akinek igencsak hasonló elvárásai voltak :D).

2016. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Ő cska leírta milyen az álomnő, de sztem nem mondta, hogy ilyet akar magának és kész. Tévednék?


Amúgy az én álomnőm nem ilyen, bár van némi átfedés.

- Legyen humora! Olyan igazi, szarkasztikus, aki mindig látja a helyzet fonákságát. Értse a kikacsintásokat, kiutalásokat.

- Mosolyogjon, szeressen vidám lenni. Ne legyen depire hajlamos, de végképp ne legyen borderline.

- Konzekvensen törődjön a külsejével. Sminkeljen, ha úgy érzi, az kell, de ne legyen az, hogy egyszer topis, máskor top. Ha nő, legyen kitartóan Nő.

- Legyen bájos. Ez a legjobb szó rá. Szimmetrikus arc, hangsúlyos szem és száj, hosszú , félhosszú haj.

- Legyen házias, törődő, melegszívű, bújós, és odaadó szerető.

- Alkatra legyen átlagos, szélesebb csípővel és szép bőrrel.

2016. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

aki igy keres az hulye. de a kullem szamit, az is biztos. a masik, hogy az majd kesobb derul ki hogy erzelmi terrorizalas mennyire lesz benne. mar csak felkomoly viccnek:

a rockot csereljuk le folk vagy szimfonikus vagy akarmilyen mas (szines) femre, legyen husisabb, voros haju, es mar nekem is tokeletes. a nyelvet nem ertem, eleg ha egyet tud, de az tudja beszed szinten

2016. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
19-es BMI-vel D korsárméret? Akkor csak csontja van, meg melle. :D
2016. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!