Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy többet szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy többet szeretne tőlem barátságnál?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom mostanában kicsit máshogy viselkedik velem. Csomószor "bámul" engem, rámkacsint, hasonlók. Valamelyik nap baráti társasággal voltunk, és mindenki előtt a feleségének hívott nem is egyszer. Pár hónapja egyetlen egyszer kavartunk egymással, de azt lezártuk és csak nevettünk rajta. Azóta már arra is célozgatott, hogy lehetnék a felesége meg a gyerekeinek az anyja. Szerintetek csak poénkodik vagy nem mer máshogy lépni, csupán így?

N / 20



2016. ápr. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel! És komolyan kérdezd, mert lehet, hogy még poénnak fogja venni!


Itt senki sem fogja neked 100%-ban megadni a jó választ!

2016. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért "félek" tőle megkérdezni, mert 7en vagyunk jóban, sokat vagyunk együtt, és félek, ha félreértettem, onnantól kellemetlen lenne.

Azt kihagytam, hogy sokszor azt érzem, facebookon is direkt vár a válaszolással, mintha mutatná, hogy nem érdeklem. Megnézi, vár 7-8 percet és aztán ír. Plusz egyszer mondtam neki poénból, hogy "bocs nem érdekelsz", és utána rendesen elszomorodott.

2016. ápr. 15. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy mit akar. De szinte biztos, hogy nem szerelmes, inkább csak becsül Téged emberileg, meg tetszel is neki, és azon gondolkodik, hogy ez elég-e. Ha elutasítod, jobban akar majd Téged, ha megkaphatna, akkor meg hátrálni fog. Ha tényleg így van, nem sok jövője van a párkapcsolatotoknak sajnos.
2016. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha, barátságot szeretne extrákkal. :) Mint általában a pasik, főleg így, hogy egyszer már belementél a dologba.

Viszont a leírtak alapján te szerintem egyértelműen kapcsolatot szeretnél, nem?

2016. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!