Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem látom az összefügg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem látom az összefüggést?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki ha a szerelemről beszél, lényegtelennek tűnő apró részletekből kirajzolódik egy kék szemű, büszke mégis gyengéd, nonverbális kommunikációt jól értő, jól táncoló, elsőre visszahúzódó, titokzatos, mégis valójában szenvedélyes nő képe. A kék szemet nem értem. Nem tudom hova tenni. Totál nem, soha nem járt kék szemű lánnyal. A mostani se veled-se nélküled (épp utóbbi) kapcsolatában is a partnere egy szép vágású, mogyoróhéj barna szemű hölgy. Csak én vagyok ilyen zizis, hogy nekem ez fura?
2016. ápr. 17. 00:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem az ég színéről beszél, a tengeréről, majd belenéz két vödör mogyorós-karamellás csokiba. Ez nem ellentmondás?
2016. ápr. 17. 01:07
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Aludjunk.
2016. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész kérdés elég zizi vagy csak késő van de attól hogy valaki valamilyennek elképzeli a tökélyt az nem jelenti hogy ettől még ne tudna egy teljese más ember mellett boldogságot vagy boldogtalanságot találni :D Ilyen ez.
2016. ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is le tudom írni az ideál, de simán eltérek tőle, ha kell :D
2016. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, de sok nővel járt, és egy sem volt kék szemű :/ Egy darab se. De azért felnéz az égre, és a szerelme szeme színén mereng. Jó tudom lehet én pörögtem túl éjfél után... De ilyenkor tök skizó :O :O


Tudom totál nem jön ide ez, és az én esetem ezo kategória, de kisgyerekként fejbe dobtak egy kővel és elájultam, és egy zöld szempárt láttam. Na szóval nekem mindig is a kék tetszett, de az elmúlt évben láttam három gyönyörű (!) zöld szemű hapsit, ő a harmadik, és nem tudom honnan tudom, de pont olyan szeme van, amilyet láttam. És mindig is beszéltem egy sötét hajú zöld szemű férfiról, volt két ilyen képzelt barátom is, meg rajtoltam is. Az én szemem pedig találjátok ki milyen színű... Nem hiszek minden misztikus marhaságban, de ez most valahogy bekattant, és nem hagy nyugodni. Valami magyarázatot keresek rá, ami értelmesebb annál, hogy mi egymást láttuk mielőtt megismertük egymást. Mert az egyszerűen kész agybaj..

Szóval azt mondjátok lehet kék szemű a múzsája vagy ideálja, mégse jött össze soha kék szemű nővel, és ez teljesen normális? Ugye?

2016. ápr. 17. 01:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Wow.
2016. ápr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a több szó,mint tettek típusú pasi :D

ne foglalkozz vele.

2016. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehet :)
2016. ápr. 17. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!