Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem támadnak önutáló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem támadnak önutáló, öngyilkos gondolataim, amikor facebookon utána nézek a régi (általános iskolás) osztálytársaimnak, és látom, hogy milyen jól néznek ki, mennyi mindent elértek, barátokkal, barátnőkkel pózolnak (? )

Figyelt kérdés
Persze nekem nincs facebookom, csak létrehoztam egy kamust, mert ekkora nyomorék élettelen vagyok. Egy szarember. Egy nyomorék...
2016. jan. 27. 02:38
 1/8 Fish1 ***** válasza:

Szerintem jó dolog, ha valaki elér valamit.

Azért akaszt ki téged, mert "nyomorék élettelen szarembernek" tartod magad, és inkább irigykedsz, minthogy tegyél magadért. Mit teszel azért, hogy elérj te is valamit? Mit teszel azért, hogy jól nézz ki? Mit teszel azért, hogy barátaid legyenek? És mit teszel azért, hogy tartsd magad valamire? Ezeket ne nekem válaszold meg, hanem magadnak.

2016. jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak neked. Ahelyett,hogy azon keseregsz õk mit értek El foglalkozz azzal,hogy jobbá tedd a saját életed. Sportolj, vagy sakkozz vagy akármi amiben sikered lehet.
2016. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért szar dolog a Facebook. Látod, hogy milyen boldogok, milyen jól megy nekik, de közben a valóság nem is biztos, hogy ilyen derűs.


Úgy ahogy te sem osztod meg a "nyomorodat" a nagyvilággal, úgy ők sem teszik úgyhogy biztos lehetsz, hogy nekik sem megy annyira borzasztóan jól (max. pár kivételtől eltekintve). A többi csak színjáték.

2016. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem cirógatja a hiúságom.

Van egy nagy házam, három szép és okos gyerekem, egy jókéoű férjem, aki szeret (én is őt), és jó állásom.

Azt nézem, hogy valami a többségnél hibádzik.

Négy tengerparti nyaralás, de sose ugyanazzal: sza.r a magánélete.

Két gyerek, két apától, de most is pasi nélkül. De buli fotók meg csö.csvillantás az van: hát legalább szép...


Megint állást keres, idén másodszor.


Viták, hajtépések, hamis boldogság...


Rengeteget dolgoztam azért, amim van, és még többet, hogy megtartsam és előre jussunk.

De megéri. :D

2016. jan. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joe.38 ***** válasza:

Két válasz is lehet.

1. A facebookon sok a mü dolog. Csak a szépet rakják ki.

2.Az élethez szerencse is kell. Bizony az ember gyarló is de betegség is kialakulhat ami életét lehúzza. Lehet testi lehet lelki lehet leki mely testivé is alakul. Ergó betegséggel küzdő ember energiáját elviszi a minden napi lét frnnt tartás. Nem jut másra. Természetesen a beteg irigy az egészségesre.

De azbis igaz kevés ember elégedett a saját életével. Mindig többre vágyik. Viszont mi a több ? Sok pénz ? Nyaralás ? Karrier ? Azok se biztos dolgok a boldogsághoz ? Mi a boldogság ? Kinek mi ? Böjte atyának szegénységben is sok gyereknek segit ez boldogga teszi. Egy feltalálonak aki minden pénzét feltette és sikerült az hozza meg de egy vasa se karadt és csak halála után kezdik értékelni kit tett. Egy bálna megmentő csapatnak akik minden idejüket pénzüket erre tették fel eletüket is. Nem gyüjtöttek vagyont nincs csaladjuk gyerekük még is boldogok. Azaz nem az elért vagyon az egyedüli üdvösség a boldogsághoz. Teljes boldogság meg nem is létezik. Szakaszok vannak csak.

2016. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak neked. Főleg olyanok esetén vagyok így, akiket utáltam.


De erről szól a Facebook, mindenki a pozitív dolgait mutatja általában, amivel lehet kérkedni, te meg felnagyítod a saját hibáid. Kell egy egészséges értékrend, hogy letojhasd mi van másokkal :)

2016. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annak tartod magad,akkor az vagy!Viszont siránkozás helyett,inkább magammal foglalkoznék nem másokra irigykednék.
2016. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ötös nagy igazságot mond
2016. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!