Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha ilyen tetoválása lenne a párotoknak?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Több tetoválása is van, de sosem kérdeztem, hogy minek mi a jelentése, vagy mit jelképez, valamiért most rákérdeztem az egyikre, csak úgy. (egy K betű van az egyik csuklóján) A volt felesége nevének a kezdőbetűje. (azt tudtam, hogy házas volt előttem, de a felesége nevét nem, így nem is asszociáltam rá) Ez kicsit, na jó, nagyon szíven ütött. A világ legnagyobb hülyesége lenne ezért szakítani, tudom, de elmondhatatlanul zavar...

Ez normális? Titeket hogy érintene egy ilyen?


2016. ápr. 17. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
A nap proli kérdése...
2016. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Megismert téged, a nyolcadik csodát a világban, és azonnal fusson az első héten leszedetni, mert megvan az igazi??? A múltja vele marad és SOHA nem fog teljesen eltűnni. K-val vagy anélkül.
2016. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottak, már nem mindegy? Veled van, nem pedig a feleségével. Viszont a tanulság, hogy a tetoválás örök, még a szerelem nem :D
2016. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam ilyet, hogy menjen leszedetni.

De kíváncsi lennék, te hogy reagálnád le azt, hogy ránézel a párod kezére, és mindig ott fogod látni azt a valakit, akit nem akarnál.

Amúgy meg lehet válaszolni kevésbé arrogáns stílusban is...

2016. ápr. 17. 14:37
 5/14 anonim válasza:
80%
Én tuti leszedettem volna a helyében, már a válás után. Embere válogatja, persze, de nem tudnék együtt élni vele.
2016. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Az a no az elete resze volt, mostmar a multjae. Mar nincs akkora jelentosege annak a betunek sem.
2016. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Engem is zavarna. Elég primitívnek tartom, aki ilyet magára varrat. Csak ezért nem szakítanék és nem is várnám el, hogy leszedesse, de a vonzalom csökkenne, az biztos.
2016. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ezt én is nehezen viselném el, pedig imádom a tetoválásokat, a párommal is tervezünk közösen, de név, betű, stb. sosem lenne. Akkor tudnám maradéktalanul elfogadni, ha azért volt feleség, mert meghalt. Az egy teljesen más kategória.

Hogy mit reagálnék... Nekem eleve az első kérdésem lett volna randikor, hogy mit jelképeznek a tetoválásai, és ha ezt mondja, valszeg nem lett volna második randi. Állítson az előző kapcsolatnak egy szép képpel emléket, mert igen, a múltja, de egy nevet vagy név kezdőbetűjét nem bírnám.

Hogy normális-e? Ez relatív. Az a kérdés, te el tudod-e fogadni.

2016. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
változtasd meg a keresztneved K betűvel kezdődőre és problem solved
2016. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazából sokáig észre sem vettem (az órája részben takarja), de miután feltűnt, akkor sem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, nem gondoltam, hogy egy ilyen dolog lehet..


Nekem is volt ilyen betűs tetoválásom, az egyik párommal. Teljesen békében váltunk el, normális viszonyban, de leszedettem, mert, ahogy írta is az egyik válaszoló, nem tudtam együtt élni vele.

2016. ápr. 17. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!