Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotoknak előttetek volt szexuális viszonya egy vele azonos neművel?

Figyelt kérdés
Leszbiket nem érinti a kérdés, természetesen.
2013. okt. 15. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
sokkot kapnék
2013. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

mért a pasiknak mégis hogy kéne reagálnia mikor kiderül jó sok esetben hogy a lotyó barátnője biszex és kamatyol a ismerős p*csákkal a háta mögött?! Plusz ocsmány húzás hogy ezt a pasija mellett csinálja,

ahhoz meg nem sok közük van ha előtte valaki XY-nak lefeküdt, semmiben nem lesz attól más ember mert korábban megkívánt egy farkat...

2013. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nyugi :D Én nem minősítettem senkit. Másrészt lehet, hogy van akinek ez kiábrándító. És igenis lehet más ember, mert nem tudhatod, hogy megint megkívánja-e esetleg.
2013. okt. 15. 16:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék. Miért? mit kéne?:DD
2013. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem biszex csak mondjuk egyszer kiváncsiságból kipróbálta akkor nem zavarna.

Nekem mindegy, hogy pasi vagy csaj seggében járt a dákója előttem. Bár azért szűrésre elküldeném mert homik között jobban terjed a HIV.

2013. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Ha csak egyszeri kilengés volt, akkor nem csinálnék belőle problémát, inkább értékelném az őszinteségét (pedig én gyűlölöm a gondolatot hogy más is ért a páromhoz, de baromság ezen hisztizni, csak nem szeretek belegondolni.)

Annak meg aki "homizik" kívánom, hogy őt is minősítsék le hasonló módon, illetve az értelmi képességeinek (ami elég korlátolt ezek szerint) megfelelő kérdésekhez írogasson ilyen hangnemben. A "homik" között sem terjed jobban a HIV mint a heteróknál, csak a "homik" eljárnak normálisan szűrésre, így kiszűrik a fertőzötteket, míg sok heterónál 10 évig is lappang, ennyi.

19/f meleg

2013. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
A frusztrációdat ne itt vezesd le. A homi szóval semmi probléma nincs az a homoszexuálisok röviditett elnevezése. Harcolj a világgal ha ezzel problémád van ugyanis közhasználatnak örvend. Google a barátod, de ahhoz ugyebár IQ szükségeltetne. Barom.
2013. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg a kérdésre válaszolj ne a válaszokra ha még a szabályzatot se olvastad el ritka intelligens homi példány lehetsz :D

Megjegyzem eddig semmi bajom nem volt a melegekkel. Nem is értettem miért dobálták őket sokat a felvonuláson paradicsommal és tojásokkal. De hála Neked már értem!!

2013. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én meg már értem, hogy miért kap sok ember szociális támogatást csökkent értelmi képességre hivatkozva, hála neked. Mellesleg válaszoltam a kérdésre is csak a szövegértelmezési képességeid nem lehetnek a helyzet magaslatán.
2013. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valamint nem tudom kettőnk közül kinek kisebb az intelligencia hányadosa, de sejtem hogy neked, illetve a lexikális tudásod sem lehet túl sok az adott témában, mivel lövésed sincs arról, amivel kapcsolatban te nagyokosan véleményt nyilvánítottál, sőt rágalmaztál.
2013. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!